Polsce złodzieje w Austrii


Pięciu Polaków, zajmujących się włamaniami do samochodów, zostało aresztowanych w nocy z poniedziałku na wtorek w dzielnicy Wiednia Brigittenau - poinformowały władze policyjne austriackiej stolicy.

Najniebezpieczniejsze polskie drogi


Naukowcy z Politechniki Gdańskiej wraz z ekspertami Polskiego Związku Motorowego i Fundacji Rozwoju Inżynierii Lądowej opracowali mapę ryzyka na drogach krajowych w Polsce w latach 2006-2008.

Strzelał do psa i samochodu


77-letniego mężczyznę, który strzelał z wiatrówki do przypadkowego samochodu, zatrzymała policja w Nieboczowach (Śląskie).

Nowość: VT750S


Honda zaprezentowała nowy motocykl o nazwie VT750S. Klasyczny profil i głębokie brzmienie silnika V-2, w połączeniu z charakterystyką i osiągami prawdziwie nowoczesnego motocykla, nikogo nie pozostawią obojętnym.

Uwaga! Rozdają auta!


Amerykański raper Ludacris zorganizował konkurs, w którym nagrodami były samochody osobowe. 20 szczęśliwców odebrało już swoje pojazdy.

Żyć to znaczy być w drodze


"Kierowcy i piesi świadkami miłości na każdej drodze" - to hasło tegorocznej niedzieli modlitw za kierowców. Organizuje ją 25 kwietnia - tuż przed długim majowym weekendem - krajowy duszpasterz kierowców ks. dr Marian Midura we współpracy z Komendą Główną Policji i Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Czy tirowcy to fachowcy?


Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła system szkoleń dla kierowców autobusów i ciężarówek - podał rzecznik NIK Paweł Biedziak.

Zostaw tam swoje auto!


W związku z zagrożeniem powodziowym, parkingi "Parkuj i Jedź" w Warszawie będą czynne całą dobę. Zmotoryzowani mieszkańcy zagrożonych terenów będą mieli możliwość zostawienia na nich swoich aut.

Zimy przepisy nie przewidują!


Zima na drogach zaczyna się 1 listopada - jasno określają przepisy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu.

Jechał 221 km/h. I żyje!


O dużym pechu może mówić 32-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, który dwukrotnie w ciągu tygodnia został zatrzymany przez nieoznakowany wideoradar.

Chińczycy też walczą o A4


Festiwal listów w Jaworznie trwa. Miasto domaga się dostępu do autostrady A4 poprzez otwarcie węzła w Jeleniu. Nie zgadza się na to Stalexport.

Prezydent kontra Stalexport


Prezydent Jaworzna wypowiada wojnę Stalexportowi. Władze miasta będą modernizować i rozbudowywać drogę krajową nr 79, która według tajnego aneksu do umowy koncesyjnej jest tak zwaną drogą konkurencyjną dla płatnej autostrady A4.

Tą umowę można unieważnić!


Setki zalanych wielką wodą samochodów lada moment zaleją giełdy i komisy. Po czym poznać, że auto stało w wodzie i czy taki samochód będzie się jeszcze do czegoś nadawał?

Kolejna rewolucja w Formule 1


Komisja Formuły 1 zaproponowała zmianę punktowania wyścigów GP. Punkty zdobywałaby czołowa dziesiątka, a nie ósemka jak obecnie, a za zwycięstwo przyznawano by ich 25 zamiast 10.

Anglicy byli upokorzeni


Anglicy byli upokorzeni

Niebieski dla emerytów?


Każdy kierowca wie, że samochód, który ma "ostry" kolor jest bardziej widoczny na drodze.

Śmierć przez sms-a


Jedna czwarta Amerykanów w wieku 16-17 lat przyznaje, że pisze sms-y w czasie prowadzenia samochodu - wynika z sondażu Pew Research Center, znanego ośrodka badania opinii.

Parkingowe absurdy w Polsce


Jak znaleźć miejsce parkingowe w centrum miasta? Gdzie zostawić auto, gdy brakuje parkingów?

Zdjęcia z Chicago


W Chicago rozpoczęła się najstarsza samochodowa wystawa w Ameryce.

Toyota wstrzymuje produkcję


Toyota poinformowała o tymczasowym wstrzymaniu produkcji w zakładach w Kentucky i Teksasie w USA.

znalezionych: 2925, strona 1 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.