W tym roku paliwo po 5 zł?!


W drugim tygodniu 2010 r. kierowcy powinni się przygotować na podwyżki cen paliw - podali analitycy biura Reflex i portalu e-petrol.

Jesteś fanem motoryzacji?


FB.init("d56ff04d3b8e16af1e63f5fbeb3febcb"); Interesujesz się motoryzacją, ale nie masz czasu śledzić tego, co dzieje się w naszym serwisie? Nic nie szkodzi. Na pewno czasami zaglądasz na serwisy społecznościowe, by dowiedzieć się, co słychać u Twoich znajomych.

Radiowozy z wyrzutniami!


Mitsubishi L200 zwyciężyło w przetargu na zakup 66 samochodów osobowych terenowych przeznaczonych dla jednostek terenowych polskiej policji.

Niesamowity wyczyn Litwina


Udało się! Vitoldas Milius, litewski dziennikarz, po 11 dniach i prawie 16 godzinach podróży dotarł prowadzoną przez siebie dacią sandero stepway do południowo-wschodnich krańców Rosji, ustanawiając w ten sposób nowy rekord świata.

Po powodzi - mina nie okazja!


Na południu Polski szaleje powódź. Nie wszystkim udało się ewakuować swój dobytek, w tym samochody, na tereny niezagrożone wielką wodą.

Był pijany po raz piąty...


Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali 53-letniego mieszkańca Kóz, który kierował daewoo nexią pod wpływem alkoholu. To już piąte zatrzymanie tego kierowcy w ciągu roku.

Mały dom na trasie wielkiej drogi


Trzeba było wstrzymać budowę fragmentu obwodnicy Gdańska, bo mieszkańcy jednego z domów twierdzą, że w wyniku prac budynek się... rozpadnie.

Od wody groźniejsi są złodzieje


W relacjach z powodzi wciąż przewija się widok zatopionych samochodów. Smutny los maszyn wobec ogromu dramatu ludzi z pewnością nie jest najważniejszy, jednak miłośnikom motoryzacji musi dawać sporo do myślenia.

Leżał na asfalcie, ale nie blokował


Przed krakowskim sądem stanął w poniedziałek motocyklista obwiniony o blokowanie ruchu na autostradzie A4.

Uwaga na dane zawarte w kluczyku!


Dane zawarte w kluczykach samochodowych bywają wykorzystywane przez firmy ubezpieczeniowe do weryfikacji zeznań kierowców zgłaszających kradzież pojazdu.

To są najbezpieczniejsze auta!


Po raz pierwszy w historii organizacja EuroNCAP podała zestawienie najbezpieczniejszych samochodów roku.

Włosi chcą fiata pandę!


Przedstawiony przez Fiata plan produkcji nowej generacji fiata pandy w zakładach pod Neapolem a nie w Tychach to jedna z kluczowych kwestii rozważanych przez największe włoskie związki zawodowe, które mają wypowiedzieć się na temat nowej strategii koncernu.

Zginęło dwóch kierowców


Po wypadku dwóch samochodów osobowych i autobusu komunikacji miejskiej przez kilka godzin w sobotę rano zablokowana była droga krajowa nr 78 w Świerklańcu między Tarnowskimi Górami a Siewierzem (Śląskie).

Dziwny wypadek w Łodzi


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około 22.30 na skrzyżowaniu ulic Zakładowej i Ofiar Terroryzmu w Łodzi.

Sztywne towarzystwo i znak


Witam Jadąc kiedyś na wakacje natrafiłem na dającą do myślenia kombinację znaków (zakaz poruszania się wszelkich pojazdów oraz informacja, że nie dotyczy mieszkańców).

Chińska kopia saaba


W grudniu zeszłego roku Saab poinformował o sprzedaży praw do produkcji modeli 9-5 i 9-3 chińskiej firmie BAIC.

Zobacz co Kubica napisał na kasku!


Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął dziesiąte miejsce w wyścigu o Grand Prix Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zamykającym sezon Formuły 1.

Będzie więcej fotoradarów?


Ministerstwo Infrastruktury przygotowuje Program Uspokojenia Ruchu. Pisany właśnie tak, dużymi literami, więc sprawa jest naprawdę poważna.

Jak oceniasz swoje oczy?


Kierowca niemal leżący na kierownicy, mrużący oczy i uporczywie wpatrujący się w drogę przed sobą... To wcale nie tak rzadki widok na naszych drogach. Zresztą nie tylko na naszych.

Naprawy aut będą tańsze!


Bez opóźnień, czyli 1 czerwca, wejdzie w życie unijne rozporządzenie gwarantujące tańsze części zamienne do samochodów, tańsze serwisowanie i bezwarunkowe gwarancje na nowe auta.

znalezionych: 2925, strona 1 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.