FIXING NBP: 2.8009 zł za dolara; 4.0615 zł za euro


- Analizujemy wariant zejścia poniżej 50 proc. akcji i możliwość sprzedaży pakietu dającego inwestorowi kontrolę nad spółką - środowy Puls Biznesu cytuje Mikołaja Budzanowskiego, wiceministra skarbu odpowiedzialnego m.in. za sektor naftowy. Tymczasem Maciej Wewiór, rzecznik resortu skarbu, zaprzeczył tym informacjom. - W tej chwili nie mamy takich planów - stwierdził Wewiór w wypowiedzi dla agencji Reuters

"Parkiet": Fabryka w Chorzowie zbuduje wagony dla metra w Amsterdamie


Chorzowski Alstom Konstal zrealizuje samodzielnie kontrakt za około 200 mln euro - wynika z informacji "Parkietu".

Wartości jednostek funduszy emerytalnych - 28.12.2009


Grupa Lotos od środy podwyższyła ceny paliw - poinformowało biuro prasowe spółki.

Ponad 600 tys. służbowych aut. Nikt nie ma takiej floty jak Włosi


Informuje serwis Economist.com. Włochy brylują na świecie pod względem liczby aut wykorzystywanych przez państwową administrację. Urzędnicy do dyspozycji mają aż 629 tys. samochodów

Nowy zarząd EuroPol Gazu


Walne zgromadzenie EuroPol Gazu na posiedzeniu w dniu 20 kwietnia powołało dwóch polskich członków zarządu spółki.

Gospodarka Chin urośnie w tym roku o 10 proc.


\"\" \"Czerwone Diabły\" z Manchesteru rozbiły Portsmouth FC 5:0. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... aż trzy z pięciu bramek dla gości gospodarze strzelili sobie sami. Dzięki temu zwycięstwu \"Czerwone Diabły\" przynajmniej do niedzieli będą cieszyć się z pozycji lidera Premier League. W niedzielę wielki hit - derby Londynu między Chelsea i Arsenalem.

Siatka z włókna szklanego (fiberglass mesh) - Białoruś - nałożenie specjalnych ceł ochronnych na przywóz m.inn. z UE


Białoruś poinformowała o nałożeniu specjalnych ceł ochronnych na przywóz siatki z włókna szklanego (fiberglass mesh pochodzącej m.inn. z UE.

Kodak: Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?


Jeszcze dziesięć lat temu firma Kodak była liderem na rynku fotograficznym. Dziś jej pozycja znacząco zmalała, a zdaniem ludzi z branży stało się tak, ponieważ Kodak przespał cyfrową rewolucję w fotografii. - Nie zaspaliśmy, po prostu postawiliśmy na coś innego - mówi w rozmowie z Gazetą John O'Grady, wiceprezes Eastman Kodak, i kreśli świetlane plany na przyszłość.

Skrzypek: NBP przekaże do budżetu niemały zysk za 2009 rok


Ropa naftowa drożeje w środę na rynkach paliw z powodu mroźnej pogody, która przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na paliwa opałowe. Kolejnym czynnikiem wpływającym na zwyżkę notowań jest spadek amerykańskich zapasów tego surowca - podają maklerzy.

Agros Nova i Maspex: wojna o reklamę


Agros Nova odpowiada na zarzuty Maspeksu dotyczące reklamy porównawczej napojów Minerado, należących do Agros Nova i Caprio, sprzedawanych przez Maspex.

Wiatropol dalej walczy o Dębki


Jak poinformował „Dziennik Bałtycki”, Wiatropol International zaskarżył negatywną decyzję wystawioną przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska dot. budowy morskiej farmy wiatrowej w pobliżu Dębek w gminie Krokowa.

Hiszpanie: Problemy Islandii mogą opóźnić jej członkostwo w UE


Hiszpański minister spraw zagranicznych przyznał, że konflikt pomiędzy Islandią a Wielką Brytanią i Holandią o niespłacone depozyty upadłego islandzkiego banku Icesave może wydłużyć drogę Islandii do UE

Piotr i Paweł, Alma, Delima i Bomi: wyrównane ceny


Tak wyrównanych cen w sklepach czterech różnych sieci nie było od początku prowadzenia Barometru Handel-netu. W październiku na zakupy 24 produktów spożywczych w supermarketach delikatesowych trzeba było wydać około 130 zł.

News


ukazał się w 5 i 6 numerze "Forum Akademickiego" obszerny tekst dotyczący profesorów Leona Koźmińskiego, patrona naszej uczelni, i jego syna Andrzeja - założyciela i Rektora ALK. O ich życiu, pasjach, ambicjach, postawionych przed sobą zadaniach i kontynuowaniu tradycji pisze Magdalena Bajer.

Nintendo uderza znowu. Tym razem trzecim wymiarem


Wysoki urzędnik ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie przed sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

Polska inflacja ostro hamuje


Według resortu finansów w październiku wyniosła już tylko 3,1 proc. Za kilka miesięcy może być o połowę niższa

Rynek walutowy 03.08-07.08.09


Początek tygodnia przyniósł ze sobą odczyty indeksu PMI dla sektora przemysłowego. Jego wartość dla całej Strefy Euro wyniosła 46,3 pkt. i tym samym była lepsza od prognoz na poziomie 46 pkt., a także od poprzedniego odczytu na poziomie 43 pkt.

KE proponuje podwyższenie kwot połowowych dorsza na Bałtyku


Komisja Europejska zaproponowała w czwartek, by rybacy - także polscy - mogli w przyszłym roku zwiększyć połowy dorszy na Bałtyku. To reakcja na naukowe dane o wzroście liczebności tych ryb. Jednocześnie Komisja proponuje zmniejszenie połowów śledzia.

Ciężarowym nie wjeżdżaj do Piotrkowa Trybunalskiego


Inspektorzy piotrkowskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi sprawdzili kolejny raz, jak przestrzegany jest zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych na teren Piotrkowa Trybunalskiego. Kontrole przeprowadzili ...

Rafako zleciło kontrakty o łącznej wartości 35,6 mln zł


Rząd przyjął we wtorek projekt nowelizacji Prawa ochrony środowiska, który dotyczy zasad zapobiegania awariom przemysłowym - podało Centrum Informacyjne Rządu.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.