Litwa: zamknięcie Ignalińskiej Elektrowni w krytycznym momencie


Sprawa zamknięcia Ignalińskiej Elektrowni Atomowej, która została wyłączona 31 grudnia ubiegłego roku, znajduje się w krytycznym momencie - powiedział w poniedziałkowym wywiadzie dla portalu DELFI litewski wiceminister energetyki Romas Szvedas.

Komisja Europejska: W 2011 roku do Polski ma trafić 10,2 mld euro


Komisja Europejska przyjęła we wtorek propozycję budżetu UE na rok 2011, zakładając 17-proc. wzrost w wydatkach na politykę spójności. Do Polski ma trafić jedna piąta puli, czyli ponad 10,2 mld euro

Jerzy Buzek z nagrodą Business Centre Clb


Szef Europarlamentu Jerzy Buzek otrzymał tegoroczną Nagrodę Specjalną Business Centre Club. Złota statuetka jest przyznawana za krajową i międzynarodową działalność społeczną, naukową i polityczną

Bumar będzie produkował wiatraki zamiast czołgów


Zakład Mechaniczny "Bumar-Łabędy" w Gliwicach zmienia profil produkcji. Ma się zająć między innymi budową elektrowni wiatrowych - napisała Gazeta Wyborcza powołując się na IAR.

Behr Eco Pro 3001


Behr Eco Pro 3001 to urządzenie nowej generacji do serwisowania układów klimatyzacji samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, które zostało zaprezentowane 18 marca 2010 r. w Krakowie ...

Enel Green Power trafi na giełdę


Koncern Enel rozpocznie w poniedziałek przygotowania do wprowadzania na giełdę spółki córki zajmującej się energią odnawialną - Enel Green Power.

Powódź - sytuacja w Małopolsce się poprawia


Poziom wody w Wiśle w Krakowie powoli się obniża, jednak wodowskaz w Bielanach wskazuje 792 cm, o 272 cm powyżej stanu alarmowego. Załatano wyrwę w ...

Będzie odwrócona hipoteka, czyli kredyty za mieszkania


Jaskrę można uznać za przewlekłą chorobę społeczną - w skali świata doprowadza do utraty wzroku miliony ludzi, a choruje na nią około 70 milionów. Ze ...

TPSA spodziewa się współpracy operatorów przy budowie sieci LTE


Stopa bezrobocia w maju wyniosła 11,9 proc. wobec 12,3 proc. w kwietniu - podał w czwartek GUS.

Janukowycz: o gazie porozmawiamy i z Rosją i z UE


Inicjatywę Władimira Putina w sprawie połączenia Gazpromu i ukraińskiego Naftohazu należy rozpatrywać z punktu widzenia interesów Ukrainy, a do rozmów na ten temat trzeba zaangażować Unię Europejską - oświadczył prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz.

Jasiński: komisja gospodarki chce informacji ws. dostaw gazu


- Sejmowa komisja gospodarki chce w przyszłym tygodniu zająć się negocjacjami między Polską a Rosją w sprawie dostaw gazu. Szef komisji Wojciech Jasiński (PiS) powiedział PAP, że komisja wezwie ministra gospodarki Waldemara Pawlaka, by przedstawił informację w tej sprawie.

Dyrektor Biura Budżetowego Obamy zrezygnuje ze stanowiska


Dyrektor Biura Zarządzania i Budżetu w Białym Domu Peter Orszag w najbliższych tygodniach odejdzie ze stanowiska po niecałym półtora roku urzędowania - poinformowały we wtorek media w USA. Będzie to pierwsza dymisja członka gabinetu prezydenta Baracka Obamy.

Czekamy na nową falę wzrostów na warszawskiej giełdzie?


Zysk netto banków wzrósł o około 20% w pierwszych czterech miesiącach tego roku dzięki niższym prowizjom i wyższemu wynikowi z odsetek, poinformował agencję Bloomberg zastępca dyrektora Pionu Nadzoru Bankowego Krzysztof Broda. Zysk netto polskich banków wyniósł łącznie 3,7 mld zł od stycznia do kwietnia.

EuroRating podwyższył do 'pozytywnej' perspektywę ratingu BRE Banku


W wielu bankach wystarczy mieć 5 tys. zł miesięcznych wpływów na konto, by znaleźć się w grupie zamożnych klientów i korzystać ze specjalnych przywilejów.

Powstaną terminale do ładowania aut o napędzie elektrycznym


Do wtorku Agencja Rozwoju Regionalnego MARR w Mielcu zbierała oferty na dostawy i montaż terminali do ładowania pojazdów elektrycznych. Zgłosił się tylko jeden chętny - warszawski Instytut Elektrotechniki – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

Giełdowe spółki chcą sprzedać akcje warte 3 mld zł


W firmach produkcyjnych, jak w żadnych innych przedsiębiorstwach, pracownicy są świadomi z czego wynikają ich zarobki. Wiedzą z jaką efektywnością pracowali, widzą ile artykułów wytworzyli i jaką miały one jakość.

Nowy układ zbiorowy w ArcelorMittal Poland


Po blisko pięciu latach negocjacji zarząd i związki zawodowe działające w koncernie hutniczym ArcelorMittal Poland podpisali nowy Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy (ZUZP) dla pracowników firmy - podał w piątek koncern.

Grad spotka się z największymi amerykańskimi funduszami inwestycyjnymi


Na początku grudnia minister skarbu Aleksander Grad zaprezentuje amerykańskim inwestorom ofertę prywatyzacyjną spółek Skarbu Państwa - powiedział w poniedziałek dziennikarzom wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz. Wizyta szefa resortu skarbu w Stanach Zjednoczonych ma potrwać od 3 do 10 grudnia.

Indeks BUX na zamknięciu wzrósł o 3,13 proc.


Lauren Ashley, Miss Beverly Hills 2010, wygłosiła w programie Fox News kontrowersyjną wypowiedź na temat homoseksualistów. Jak powiedziała, homoseksualiści powinni zginąć, bo, w jej ocenie, w taki sposób na ich temat wypowiada się Biblia – czytamy w serwisie examiner.com.

CIR: rząd przyjął w trybie obiegowym aktualizację programu konwergencji


Rząd przyjął w trybie obiegowym aktualizację programu konwergencji - poinformowało w poniedziałek PAP Centrum Informacyjne Rządu. Rzeczniczka prasowa Ministerstwa Finansów Magdalena Kobos powiedziała PAP, że jeszcze w poniedziałek dokument zostanie wysłany do Brukseli.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.