Przenośne dyski SSD z USB 3.0, od Buffalo


Firma Buffalo poinformowała dziś, że wprowadziła do swojej oferty przenośnych dysków typu SSD nową serię, SHD-PEHU3. W nowych dyskach zastosowano interfejs USB 3.0 (SuperSpeed USB), dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie prędkości transferów danych na poziomie do 244 MB/s, z wykorzystaniem dodatkowego oprogramowania Turbo PC.

"Sekretne" filmiki w YouTube'ie


YouTube dodaje nową funkcję do swojego serwisu multimedialnego - użytkownik może teraz umieścić w nim wideo, które jest niewidoczne dla innych użytkowników, chyba że uzyskają do niego "sekretny" link.

Kolejny notebook dla graczy, od MSI


Firma MSI zapowiedziała dziś powiększenie swojej oferty komputerów przenośnych o nowy, przeznaczony dla graczy, model G700.

Smartfony z Windows Mobile 6.5 zadebiutują w październiku


Microsoft zapowiada, że pierwsze smartfony z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows Mobile 6.5 pojawią się na rynku 6 października, czyli 2 tygodnie przed debiutem Windows 7.

W ofercie naszej firmy każdy znajdzie opakowania na odpady medyczne. Należy zaznaczyć, że nasze opakowania na odpady medyczne posiadają wszystkie możliwe atesty. Produkowane przez naszą firmę

opakowania na odpady medyczne

są zawsze oznaczone kolorem czerwonym. W naszych opakowaniach na odpady medyczne można również przechowywać odpady weterynaryjne i klisze rtg.

Wspólnota Europejska chce postawić Wielką Brytanię przed sądem za naruszanie prywatności obywateli


Rząd Wielkiej Brytanii musi odpowiedzieć przed Komisją Europejską na zarzuty o nielegalnych testach cyfrowej reklamy.

Adobe Illustrator CS4 - Poziom podstawowy (Warszawa)


1. Zapoznanie z interfejsem programu Illustrator - opis interfejsu programu - ustawienia własne i domyślne - skróty klawiaturowe 2. Zalety grafiki wektorowej 3. Kolor w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skype w telewizorach


Skype debiutuje na wielkim ekranie. Konkretnie na ekranach telewizorów HDTV marki LG i Panasonic.

Nowe sterowniki NVIDIA GeForce 197.16 WHQL


NVIDIA udostępniła nowe, oznaczone numerem 197.16, sterowniki kart graficznych i układów zintegrowanych, stosowanych w komputerach przenośnych. Nowe pakiety mają status oficjalnych i są certyfikowane przez Microsoft (WHQL). Można je zainstalować w komputerach z układami GeForce 8M, 9M, 100M, 200M, 300M, ION, Quadro FX i NVS.

Jobs: Fani iPhone'a "nie będą zawiedzeni"


Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC.

Adobe Download Manager zainstaluje wirusa na życzenie


Adobe Download Manager to malutka aplikacja, która ułatwia instalowanie i aktualizację produktów Adobe. Wykryto w niej usterkę, która pozwala na zmuszenie aplikacji do zainstalowania dowolnego oprogramowania.

Kurs dermabrazji i peelingu kawitacyjnego (Poznań)


Program kursu: -Budowa skóry -Rodzaje i typy skóry -Zapoznanie z budową urządzeń -Wskazania i przeciwwskazania do mikrodermabrazji i kawitacji -Opis zabiegu mikrodermabrazji i prezentacja -Opis zabiegu ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Od podstaw do samodzielnego ksiegowego- KURS- RÓŻNE MIASTA (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bioenergoterapia i wzrok - wczasywspółorganizowane z miesięcznikiem Szaman (Kraków)


W czasie warsztatów w Szczyrku można nauczyć się podstawowych umiejętności z zakresu Bioenergoterapii i wizjonetyki... Kurs daje nie tylko praktyczną ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wytrzymały, 12-calowy tablet PC


Firma Motion Computing przedstawia nowy tablet PC z ekranem dotykowym o przekątnej 12,1 cala, procesorem Core i5 lub i7 oraz obudową wytrzymałą na uderzenia czy upadki.

Podróże służbowe - rozliczenie i aspekty Podatkowe Samochód osobowy w firmie (Warszawa)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy, - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe, - zakładowe przepisy płacowe. 2. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

DBAA - Administracja bazą danych Oracle 10g XE (Wrocław)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy i koncepcje systemu Oracle Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

DGSA - doradca ds bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych (Warszawa)


Celem szkolenia jest uzyskanie świadectwa przeszkolenia doradcy do spraw bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych. Przygotowanie o egzaminu przed ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Homoseksualiści skarżą się na grę Mass Effect 2


Stowarzyszenia homoseksualistów coraz bardziej naciskają na BioWare, twórcy serii Mass Effect. Ich zdaniem są dyskryminowani – jeżeli gramy męskim bohaterem, nie możemy nawiązać romansu z osobą tej samej płci.

Telewizja cyfrowa na pececie


Tuner DVB-T pozwala nie tylko oglądać cyfrową telewizję na komputerze, ale też zapisywać programy na dysku twardym. Pokazujemy, jak taką funkcję skonfigurować!

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.