Android na platformie x86 już dostępny


Grupie uzdolnionych programistów udało się zmienić kod systemu Google Android w ten sposób, aby można było zainstalować go na różnych komputerach opartych na platformie x86.

Android rozwija się szybciej, niż inne platformy


Według badań amerykańskiego rynku przez firmę Comsore, system Android rozwija się najdynamiczniej ze wszystkich dostępnych na rynku.

Ochrona danych osobowych (Warszawa)


Zakres ochrony danych osobowych, Dane osobowe - pojęcie, rodzaje, Podstawy dopuszczalności przetwarzania danych osobowych, Zasady ogólne przetwarzania i ochrony danych osobowych, Uprawnienia osób, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowelizacja prawa zamówień publicznych 2009r (Rzeszów)


25 września i 23 października 2009 r. Sejm uchwalił dwie nowelizacje ustawy Prawo zamówień publicznych. Mają one na celu uwzględnienie ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Access 2007 - Projektowanie baz danych (Poznań)


Rozdział 1 Zasady projektowania baz danych Opis: Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na poznanie metod konstrukcji profesjonalnych baz danych. Omawiane ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Pełnej Księgowości Kontowej w systemie OPTIMA (Wrocław)


I Zapoznanie z programem Comarch OPTIMA 1. Konfiguracja programu, 2. Wprowadzenie danych rejestrowych firmy, 3. Plan kont, 4.Bilans otwarcia. II Sprzedaż i zakup 1. Gospodarka magazynowa, 2. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

EXCEL w pracy Finansistów i Księgowych Katowice (Katowice)


Powtórzenie wiadomości podstawowych Wprowadzanie danych i ich udostępnianie Import danych zewnętrznych Przenoszenie danych między innymi aplikacjami MS Office Budowa łącz między skoroszytami Udostępnienie danych innym ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Adobe naśmiewa się z Apple'a - iPhone w mikserze


Według Steve'a Jobsa Flash jest zbyt wolny, aby mógł być użyteczny dla iPhone'a, czego kompletnie nie rozumieją przedstawiciele Adobe, naśmiewając się z Apple'a - w komicznym filmiku.

FOTOBOX - prezentacja w trymiga


Urządzenie o nazwie FOTOBOX firmy Honestech jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które muszą w krótkim czasie przygotować multimedialną prezentację.

IFA 2009: Stylowy, domowy MID z dotykowym ekranem


Na targach w Berlinie, Toshiba zaprezentuje swój nowe urządzenie z 7-calowym ekranem dotykowym, procesorem ARM i złączem HDMI - wszystko w obudowie o grubości ledwie 14 mm.

Praktyczny angielski dla wyjeżdżających za granicę (Gdynia)


Angielski dla osób wyjeżdżających, praktyczne słownictwo i zwroty , szkolenie umiejętności językowych w codziennych sytuacjach życiowych. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firefox pozbywa się problemu wadliwych wtyczek


Mozilla udostępniła właśnie do pobrania wersję beta Firefoksa 3.6.4, która ma rozwiązać problem ze stabilnością popularnych wtyczek. Jak dotąd wersja 3.6 osiągnęła już liczbę ponad 400 milionów ściągnięć na świecie.

SLD: konstytucja powinna zawierać powszechne prawo do Internetu


Internet takim samym prawem, jak życie czy szczęście? Zdaniem SLD gwarantowany dostęp do Sieci powinien być zapisany w konstytucji.

Ceny transferowe - warsztaty praktyczne sporządzanie dokumentacji podatkowych- Gdańsk (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Specjalista ds sprzedaży - kurs (Warszawa)


Jeżeli chcesz: zwiększyć sprzedaż niewielkim kosztem lub w ogóle bez ponoszenia nakładów, sprzedawać atuty firmy poprzez prezentację, poznać techniki, które skłonią klienta do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Premiera przenośnej konsoli Nintendo 3DS - trzy wymiary bez okularów


Na targach E3 2010, Nintendo oficjalnie prezentuje swoją najnowszą przenośną konsolę do gier, która pozwoli graczom cieszyć się trójwymiarową rozrywką, bez użycia stereoskopowych okularów.

Nowy MacBook popracuje dziesięć godzin bez ładowania baterii


Apple uaktualniło swoją linię Macbooków o nowe modele. Tradycyjnie już, odświeżone laptopy są wydajniejsze i pracują dłużej bez ładowania baterii.

Reprezentacja, reklama oraz działania wspierające sprzedaż w ujęciu podatkowym- Wrocław (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google blokuje zhakowaną nawigację Google Maps


Google nie ma w swoim słowniku wyrazu samowolka, dlatego nie pochwala hakowania swojej usługi Maps Navigation, by pracowała poza granicami USA.

SDXC 64 GB - największa karta w formacie SD już niebawem w sprzedaży


Nowa karta SD charakteryzuje się największą pojemnością jaką oferuje SanDisk w tym formacie, dzięki czemu idealnie nadaje się do nagrywania video w rozdzielczości HD.

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.