Lokalizacja Centrów Logistycznych w Międzynarodowych Korytarzach Transportowych (Katowice)


1. pojęcie systemów transportowych 2. warunki rozwoju europejskich systemów transportowych 3. główne cechy kombinowanych i multimodalnych systemów transportowych 4. cele utworzenia korytarzy transportowych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Polskie komputery coraz mniej bezpieczne


W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne.

Nowe, 120-milimetrowe wentylatory


Niemiecka firma Noiseblocker uruchomiła sprzedaż nowych modeli wentylatorów PWM, przeznaczonych do montażu w obudowach komputerowych. Są nimi należący do serii Multiframe S model M12-PS oraz BlackSilent Pro PL-PS.

Podatek VAT w transporcie (Warszawa)


1. Obowiązek podatkowy w podatku VAT w usługach transportowych: powstania obowiązku podatkowego - zasada ogólna szczególny moment powstania obowiązku podatkowego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Używanie i zarządzanie bazą danych MySQL (Kraków)


Charakterystyka kursu Uczestnik szkolenia dowie się: Czy można używać MySQL bezpłatnie? Co oferuję licencja komercyjna? Jak zainstalować bazę danych MySQL? Jak wykonywać podstawowe operacje po ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Koniec z lenistwem przed komputerem


eTreningi.pl to wirtualny klub sportowy, który udostępnia internautom pełnowymiarowe filmy treningowe przygotowane przez profesjonalnych trenerów.

Ostatnie testy Office'a 2010


Microsoft przekazał dziś swoim testerom najprawdopodobniej ostatnią wersję rozwojową Office’a 2010. Wersja Release Candidate jest ostatnią szansą na zgłoszenie błędów i niedoróbek.

Mnemotechniki - rozwiń swoją pamięć Warszawa (Warszawa)


1. Co to jest pamięć i jak funkcjonuje? 2. Techniki usprawniające pamięć. 3. Wykorzystanie technik pamięciowych przez osoby uczące się aktywne zawodowo. 4. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy system chłodzenia procesorów od firmy Prolimatech


Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Lżejsze i stabilniejsze AQQ


Jeden z najlepszych polskich multikomunikatorów, AQQ, właśnie pojawił się w kolejnej wersji. 2.2.0 build 52 to przede wszystkim zmiany w kodzie programu, przez co ma być lżejszy i stabilniejszy.

Portal, który pozwoli ci... nie gotować


Na niegotuj.pl szybko znajdziesz potrawę, którą będziesz mógł zamówić. Na co masz dziś smak: na pizzę, chińszczyznę, a może coś bardziej wyszukanego?

XPC SG41J1, czyli nowy barebone od Shuttle


Na europejskie rynki trafia nowy model komputera typu barebone firmy Shuttle - XPS Barebone SG41J1. Nowość oparto na płycie głównej Shuttle FG41 z chipsetem Intel G41 i podstawką LGA 775.

Microsoft Excel dla zaawansowanych z elementami Visual Basic for Applications 3 dni (Zawiercie)


Uczestnicy szkolenia będą w stanie samodzielnie sposób tworzyć, konsolidować i zarządzać danymi Zagadnienia omawiane na kursie: Tworzenie własnych formatów Praca na stylach w ...
Lokalizacja: Zawiercie - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Niezniszczalny" gamepad z pięcioletnią gwarancją


Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz na Polskę, wprowadziła do sprzedaży GAMEPAD PS3 Wired.

Administracja Bazą Danych Oracle 10g podstawy (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia: 1. Wprowadzenie do Oracle 10g. 2. Oracle 10g architektura. 3. Instancja Oracle. 4. Architektura systemu Oracle 10g - pliki bazy danych. 5. Uruchamianie i zamykanie instancji bazy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Światowy Weekend Darmowego WiFi ze Skype Access


W dniach 20-21 marca 2010 r. Skype udostępni możliwość korzystania z funkcjonalności Skype Access za darmo w ponad 100 000 hotspotów na świecie.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Akredytowane szkolenie PRINCE2 z egzaminem (Warszawa)


Program szkolenia PRINCE2 Wprowadzenie Omówienie szkolenia Wprowadzenie Projekty a PRINCE2 Kluczowe koncepcje Uzasadnienie Biznesowe Organizajca Przegląd Elementów sterowania Sterowany Start Program szkolenia PRINCE2 Foundation Omówienie szkolenia Wprowadzenie Projekty a PRINCE2 Kluczowe koncepcje Uzasadnienie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przeciętny internauta spędza w Sieci 13 godzin tygodniowo


Harris Interactive od 1999 roku prowadzi badania dotyczące przebywania online przeciętnych internautów. Początkowo, użytkownicy spędzali 7 godzin na tydzień, a teraz wartość ta podskoczyła do 11 godzin.

Kurs Masaż orientalny (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: podstawowe zasady wykonywania masażu, ciepłolecznictwo, masaż stemplami, masaż bambusami, masaż bańką chińską, pokaz masażu z wykorzystaniem techniki stymulacyjnej, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

znalezionych: 8316, strona 10 z 416
<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.