Nvidia nabija się z Intela


Wygląda na to, że po Microsofcie i Apple'u na horyzoncie pojawiła się kolejna technologiczna wojna gigantów IT. Nvidia zaczepia bowiem Intela, umieszczając w Sieci serię śmiesznych rysunków.

27-calowy monitor dla profesjonalistów


NEC rozszerza swoją linię monitorów LCD dla profesjonalistów o nowy, 27-calowy model z panelem p-IPS, który oferuje 97,1-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów AdobeRGB.

Architektura wnętrz (Poznań)


Zajęcia ze studentami prowadzą znani artyści i pedagodzy z Akademii Sztuk Pięknych z Poznania, Warszawy i Łodzi oraz kadra Wyższej ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Nowy system chłodzenia procesorów od firmy Prolimatech


Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Nowe możliwości telefonu; wielofunkcyjny pilot


Dzięki nowej aplikacji o nazwie BlueMaemo do bogatej funkcjonalności Nokia N900 można dodać możliwość bezprzewodowej kontroli wielu urządzeń, np. konsoli Sony Playstation 3.

Analityk: PlayStation 3 wyprzedzi konkurencję


Konsola do gier PlayStation 3 powinna prześcignąć swojego konkurenta, Wii, w roku 2013. Przynajmniej jeżeli chodzi o wyniki sprzedaży.

Kurs przygotowawcze do certyfikatu TOEIC (Dzierżoniów)


Intensywne kurs przygotuwujący do certyfikatu TOEIC: 40 godz. lekcyjnych, a w tym: -zajęcia z Native Speakerem -przegotowanie techniczne do certzfikatu TOEIC ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Według Ballmera, Vista była "stratą czasu"


Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista.

"E-MARKETING - nowe media, nowe możliwości" - szkolenie otwarte (Kraków)


Wzrost znaczenia internetu jako kanału komunikacji jest tak szybki, że niełatwo za nim nadążyć. Jest to szczególnie istotne dla wszystkich ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Blizzard uaktualnia World of Warcraft, puentuje historię Króla Licza


World of Warcraft zyskał kolejne uaktualnienie. Wersja 3.3.2 udostępnia nowe lokacje w cytadeli Icecrown i pointuje fabułę dodatku Wrath of the Lich King.

Lokalizacja centrów logistycznych w międzynarodowych korytarzach transportowych (Warszawa)


1. pojęcie systemów transportowych 2. warunki rozwoju europejskich systemów transportowych 3. główne cechy kombinowanych i multimodalnych systemów transportowych 4. cele utworzenia korytarzy transportowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

WD My Book 3.0 z interfejsem SuperSpeed USB


Western Digital rozszerza swoją ofertę o zewnętrzny dysk twardy My Book 3.0 z interfejsem SuperSpeed USB, znanym szerzej jako USB 3.0.

Controlling - warsztaty praktyczne Katowice (Katowice)


Celem kursu jest dostarczenie słuchaczom wiedzy z zakresu controllingu na poziomie pozwalającym na rozpoczęcie reorientacji firmy w kierunku tej metody ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nawigacyjny smartfon Garmin-Asus z systemem Android


Garmin-Asus przedstawia swój najnowszy produkt z linii nuvifone, oparty na systemie operacyjnym Google Android. Nawigacja w telefonie została zoptymalizowana pod pieszych.

Google I/O 2010: Pięć nowości, które mają pomóc zmienić Internet na lepsze


Pierwszy dzień tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawił swoje najświeższe produkty i plany. Punktem dnia były Chrome i HTML5.

Rachunkowość - Samodzielny księgowy (Warszawa)


* podstawowe normy, koncepcje i zakres systemu rachunkowości, * uregulowania prawne dla rachunkowości w Polsce, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, * systemy informatyczne rachunkowości. Finanse ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Szef marketingu NVIDII aresztowany za głupie żarty


Szef działu marketingu NVIDII do listy swoich osiągnięć może dołączyć aresztowanie jako wynik podejrzenia o bycie terrorystą. 47-letni Yushing Lui zakłócił start samolotu linii Cathay Pacific Airways, z lotniska San Francisco International Airport. Tuż przed startem, już na pokładzie samolotu miał postraszyć stewardesę, że w jego kurtce znajduje się bomba.

Nadawaj na żywo za pomocą YouTube'a


Według niepotwierdzonych informacji, wkrótce każdy użytkownik YouTube’a będzie mógł strumieniować obraz na żywo.

Multimedialny notebook Toshiby na Gwiazdkę


Procesor Intel Core 2 Duo T6600, system Windows 7, mocna karta graficzna ATI, 4 GB pamięci RAM oraz 500 GB twardego dysku to główne wyróżniki nowego laptopa.

Belgijska firma drukuje animowaną grafikę


Firma Lumoza twierdzi, że opracowała technologię, dzięki której możliwe jest drukowanie elektronicznych wyświetlaczy na różnych powierzchniach - między innymi papierze czy plastiku.

znalezionych: 8316, strona 8 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.