Ceny transferowe - warsztaty praktyczne sporządzanie dokumentacji podatkowych- Gdańsk (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Projektanci i deweloperzy będą mogli tworzyć aplikacje wykorzystujące takie technologie jak Silverlight oraz XNA Framework. Teksańska firma Bandspeed pozwała producentów konsol Playstation 3 i Wii oraz iPhone'a 3GS, za rzekomo nielegalne wykorzystanie patentu, określającego sposób wybrania kanału WiFi. Firma eMachines wprowadziła do sprzedaży komputer typu nettop z procesorem AMD Athlon II Neo K125 1.7GHz. Urządzenie ma rozmiary 18 x 18 x 3 cm.Cele kursu: - przygotowanie do pracy z zawodzie grafika komputerowego - zdobycie wiedzy z zakresu przygotowywania projektów graficznych przeznaczonych do druku offsetowego, ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Ekran 21,5 cala, rozdzielczość 1 920 x 1 080, dynamiczny kontrast 40 000:1 (DCR), dwie lampy podświetlające ekran (zamiast 4) - 25% oszczędność energii – max. moc 28W – to główne zalety nowego monitora BenQ. Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych. 25-latka gdańszczance grożą 2 lata więzienia za internetową sprzedaż płyt CD i DVD z nielegalnymi materiałami muzycznymi i filmowymi, a także z programami komputerowymi.

Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy * Wykorzystanie języka PL/SQL * Wprowadzenie do języka PL/SQL * Struktura bloku, blok ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Samsung przygotowuje mobilne urządzenie z dotykowym ekranem Super AMOLED, które opierać się będzie na systemie operacyjnym Google Android. Czy to kolejny iPad killer? Windowsmania trwa w najlepsze - w dniu dzisiejszym miała miejsce nie tylko premiera systemu Windows 7, ale również debiut 7-piętrowego hamburgera Windows 7 Whopper!Budowanie zespołu kreatywnego i twórcze rozwiązywanie problemów. Rozwój zespołu i współpraca w zespole - współpraca zespołu z otoczeniem. Potencjał ...
Lokalizacja: Zgierz - Rodzaj: kurs / szkolenie Wystartował Wizytownik.pl - pierwszy w Polsce serwis umożliwiający stworzenie wirtualnego wizytownika i zarządzanie kontaktami z różnych źródeł przez stronę www. . Wstęp do zagadnień marketingu i reklamy w ujęciu podatkowym wprowadzenie i wyjaśnienie definicji dla celów ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Civil 3D - szkolenie poziom podstawowy (Warszawa)


Poznanie środowiska Civil 3D Zapoznanie z interfejsem programu Podstawowe elementy i grupy menu Rysunki Struktura i elementy rysunku Podstawowa modyfikacja ustawień rysunku Punkty Tworzenie I edytowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nvidia łączy działy nForce i Tegra


Nvidia połączyła swoje zespoły odpowiedzialne za chipsety nForce oraz układ SoC Tegra, które wspólnie teraz zajmą się udoskonalaniem mobilnej platformy.

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Kurs j angielski dla dorośli poziom 0 (Dzierżoniów)


Kurs intensywne 40h -j. angielski - dorośli ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Język arabski (Dzierżoniów)


-intensywne kurs j arabskiego, komunikatywny ( w pracy i w podróży) ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

23-calowy monitor LCD o grubości 16,5 milimetra


Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii.

71% firm w Polsce sygnalizuje incydenty hakerskie


Jak informują specjaliści z laboratorium informatyki śledczej Mediarecovery próby ingerencji z zewnątrz w sieci komputerowe to codzienność polskich firm.

Tablet JooJoo teraz dostępny także dla Polaków


Tablet JooJoo firmy Fusion Garage dostępny jest teraz także dla klientów spoza obszaru Stanów Zjednoczonych Ameryki. Producent, poprzez swoją stronę internetową, przyjmuje już zamówienia z Europy i Kanady.

Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Procesory w technologii 32 nm w styczniu 2010 roku?


Według ostatnich doniesień, procesory o nazwie kodowej Arrandale, wytworzone w technologii 32 nanometrów, mogą zadebiutować na rynku już w styczniu przyszłego roku.

Znajdź aptekę w Internecie


Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia (OSOZ) udostępnił serwis Znajdź Aptekę, który zawiera niemal wszystkie apteki w Polsce i umożliwia przekazywanie informacji o dostępnych lekach.

Intensywny Kurs Makijażu i Wizażu (Gdynia)


Warsztat pracy wizażysty i obsługa klienta. Klasyfikacja kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Modelowanie i trójwymiarowość twarzy. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Czytnik e-booków Asusa z 6-calowym OLED-em


Asus prezentuje swój nowy czytnik e-booków, wyposażony w 6-calowy, kolorowy wyświetlacz OLED oraz baterię, która dostarczy do 122 godzin pracy.

Six Sigma (Gliwice)


Szkolenia z zakresu Design for Six Sigma: 1) DFSS a zarząd 2) Szkolenie podstawowe DFSS 3) Zaawansowany kurs z elementami DOE 4) Zaawansowane metody ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firefox nastawiony na społeczności internetowe


Mozilla chce zintegrować menadżer internetowych kontaktów w przyszłej wersji Firefoksa. Pojawił się eksperymentalny dodatek, który informuje o aktywnościach naszych znajomych w Sieci.

Kadry i płace (Gdynia)


1. Zatrudnianie pracownika. 2. Czas pracy. 3. Nieobecności. 4. Rozliczanie wynagrodzeń. 5. Ewidencja wynagrodzeń. 6. Świadczenia na rzecz pracowników. 7. Obowiązki względem ZUS. 8. Obowiązki względem Urzędu ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Ubisoft: 3D zapewnia większe emocje


W trakcie ostatniego spotkania z inwestorami, przedstawiciele firmy Ubisoft przedstawili, między innymi, swoje przewidywania odnośnie wyświetlania obrazu trójwymiarowego w grach. Firma spodziewa się znacznego wzrostu popularności tej technologii wyświetlania obrazu, zarówno na konsolach stacjonarnych Microsoft Xbox 360 i Sony PlayStation 3, jak i na urządzeniach przenośnych.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.