Specjalista ds sprzedaży - kurs (Warszawa)


Jeżeli chcesz: zwiększyć sprzedaż niewielkim kosztem lub w ogóle bez ponoszenia nakładów, sprzedawać atuty firmy poprzez prezentację, poznać techniki, które skłonią klienta do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

35 godzinnowy kurs (miesiąc)/treningi Praktyczny język angielski w biurze: - Komunikacja telefoniczna z obcokrajowcami - Rozmowy konferencyjne - Biznesowe e-mailowanie itp - oferty - reklamacje itp - ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Siła perswazji Steve'a Jobsa po raz kolejny się uwidoczniła, jako że Apple odkupiło od sieciowego potentata Cisco, nową nazwę swojego systemu mobilnego - iOS 4. Naukowcy z IBM-a prezentują zbudowany z Grafenu tranzystor, pracujący z częstotliwością 100GHz i wytworzony w znanej technologii przetwarzania, co powinno przyspieszyć jego komercjalizację.W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia, przypuszczalnie prezentujące pierwszą na świecie kartę graficzną firmy AMD, która obsługuje najnowszą wersję bibliotek DirectX. Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do projektowania aplikacji: o omówienie zagadnienia projektowania aplikacji o omówienie problemów związanych z błędnie zaprojektowanymi aplikacjami o omówienie wielowarstwowości aplikacji Powtórzenie wiadomości dotyczących programowania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Rankiem (na zachodnim wybrzeżu USA) 5 stycznia przyszłego roku odbędzie się premiera telefonu Nexus One, powszechnie określanego jako Google Phone.

Negocjacje jako specyficzny rodzaj komunikacji interpersonalnej Wypracowanie indywidualnej strategii negocjacyjnej Metoda systematycznego przygotowania do negocjacji Praktyczne metody wdrażania umiejętności negocjacyjnych (cały dzień) Sterowanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

HP szykuje się na wrześniowy powrót do szkoły, przygotowując netbooka Mini 100e Education Edition, który wyposażony jest w 10-calowy ekran oraz procesor Atom N455. Ujawniona ostatnio robocza wersja umowy o ochronie praw autorskich ACTA zakłada kryminalizację wymiany plików, odcinanie dostępu do Internetu osobom łamiącym prawa autorskie oraz określa próby obchodzenia zabezpieczeń cyfrowych typu DRM jako nielegalne. Protestują nie tylko organizacje obrony praw obywatelskich ale także branża IT i telekomunikacyjna - poinformowały w czwartek europejskie i amerykańskie portale i media internetowe.

Główne moduły 1. Zespół a grupa, rodzaje zespołów zadaniowych. 2. Fazy rozwoju zespołu i narzędzia wspomagające rozwój grupy. 3. Role grupowe pełnione ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie HDR nie jest może najnowszą techniką wykorzystywaną w fotografii, ale za sprawą coraz bardziej dostępnych aparatów cyfrowych i oprogramowania do fotoedycji staje się popularniejsza z miesiąca na miesiąc. ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalnaIntel prezentuje urządzenie o nazwie Intel Reader - czytnik e-booków dla osób niewidomych, ale również dla mających problemy z czytaniem - dyslektyków i słabowidzących. Google i Yahoo! naruszyły patenty firmy Xerox. Tak przynajmniej twierdzi sam „poszkodowany”. Sprawa trafiła do sądu. Afgański oddział organizacji OLPC przedstawił kolejny "innowacyjny" pomysł na wykorzystanie laptopa XO, a mianowicie zasilanie go poprzez pedałowanie.

Wersja demonstracyjna gry Aliens vs Predator do pobrania


Wszyscy ciekawi nowej odsłony sagi o pojedynku Ludzi, Obcych i Predatorów mogą już dziś pobrać wersję demonstracyjną gry. Dostępna już jest na Steamie, PlayStation Network i Xbox LIVE.

Wewnątrzwspólnotowa dostawa i nabycie towarów- Katowice (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kino domowe LG z Blu-Rayem i dostępem do Sieci


LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszy system kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray. LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi oraz protokół DLNA i CI.

Wielki finał imprez dla graczy - Big Bang


Na zakończenie 2009 roku, w czterech miastach Polski, MSI zorganizowało imprezy dla graczy, w których to uczestnicy mogli spróbować swych sił w mini turniejach.

Wtorkowe łatanie oprogramowania marki Microsoft


Jutro Microsoft opublikuje parę nowych poprawek do swojego oprogramowania. Łatki, jak zwykle, dostępne będą w Windows Update i dotyczyć będą systemu Windows i pakietu Office.

Kolorowy komputer dla dzieci


Kids CyberNet Station to komputer PC zintegrowany w monitorze, przeznaczony dla dzieci. Od „zwykłego” peceta różni się właściwie tylko dużą ilością zainstalowanych programów dla dzieci, aplikacją Peanut Butter Software oraz kolorową klawiaturą i myszą.

Błąd w zabezpieczeniach najnowszych Windows


Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.

Baterie Panasonica mogą zasilić cały dom przez tydzień


Panasonic ujawnia, że wprowadzi na rynek technologię ładowalnych, litowo-jonowych baterii domowego użytku, rozwijaną do tej pory przez firmę Sanyo.

Dysk SATA z karty pamięci SD


Delock zaprezentował gadżet, dzięki któremu będzie można wykorzystać kartę pamięci SD jako dysk SATA.

Nowoczesne laboratorium Intela zajmie się ratowaniem świata


Intel we współpracy z imec i pięcioma flamandzkimi uniwersytetami otwiera laboratorium, które opracuje metody prognozowania flar słonecznych i przyspieszy nadejście przyszłych, "eksaskalowych" superkomputerów.

Sony VAIO z czterema systemami: Windows + Mac OS X


Widzieliście kiedyś komputer z zainstalowanymi czterema OS-ami? Może nic dziwnego by w tym nie było, gdyby nie fakt, że zmodyfikowany UMPC Sony VAIO posiada zarówno Windows, jak i Mac OS X.

FSF ostrzega: nie kupujcie Windows 7


FSF, fundacja zajmująca się promowaniem wolnego oprogramowania, zorganizowała wiec przeciwko Windows 7 i reszcie zamkniętego oprogramowania.

Bezpieczne dane na szyfrowanych dyskach Aegis


Zewnętrzne dyski twarde wyróżnia wbudowana numeryczna klawiatura, która umożliwia zaszyfrowanie napędu i zablokowanie do niego dostępu, czyniąc go bezużytecznym nawet po wyjęciu z obudowy.

Pedofil oskarża swojego kota o ściąganie dziecięcej pornografii


Niecodzienne zajście miało miejsce niedawno na Florydzie - mężczyzna, na którego komputerze znaleziono ponad 1000 zdjęć z nagimi dziećmi, obwinia o to... swojego kota.

Historia Zbrodni: GTA


Kiedy w 1997 roku DMA Design Ltd. wydało Grand Theft Auto, nikt nie spodziewał się, że będzie to początek historii jednej z najbardziej znanych serii gier wideo.

Apple pozwane o naruszenie patentu na multi-touch


Premierę iPada być może przyćmi nowy proces sądowy, jaki wytoczyła Apple’owi Elan Microeletronics. Pozew tyczy się wielodotyku, który EM opatentowało w 2003 roku.

Lepsze napędy optyczne dzięki podmorskim żyjątkom?


Lepsze napędy optyczne dzięki żyjątkom z Wielkiej Rafy Kolorowej? To całkiem możliwe. Naukowcy chcą wykorzystać "technologię" oczu ustonogich do produkcji urządzeń optycznych.

iBOX wkracza na rynek kamer internetowych


Rodzina produktów iBOX rozszerzyła się o kamery. Producent wprowadził właśnie na rynek dwa urządzenia – wersję dla mniej i bardziej wymagających klientów.

Aplikację iBooks dla iPada firma Apple... ukradła


Przy okazji premiery tabletu Apple'a, swój debiut zaliczyła również aplikacja iBooks - biblioteka i czytnik e-booków w jednym. Debiut to jednak mocne słowo, bo program ten już dawno istniał...

Wzmocniony netbook dla dzieci


Firma PeeWee PC uruchamia sprzedaż nowego, wzmocnionego netbooka PeeWee Power Laptop, przeznaczonego przede wszystkim dla dzieci.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.