SDXC 64 GB - największa karta w formacie SD już niebawem w sprzedaży


Nowa karta SD charakteryzuje się największą pojemnością jaką oferuje SanDisk w tym formacie, dzięki czemu idealnie nadaje się do nagrywania video w rozdzielczości HD.

Największa na świecie firma rejestrująca domeny internetowe wycofa się z Chin. Po Google, która ogłosiła niedawno likwidację chińskiej wyszukiwarki, od paru lat dostosowanej do chińskich przepisów dotyczących cenzury treści w internecie, teraz czas przyszedł na największą na świecie firmę rejestrującą domeny internetowe - Go Daddy. Proces cyfryzacji telewizji naziemnej ma się zakończyć do połowy 2013 roku, ale już dziś na terenie kilku regionów kraju można odbierać programy nadawane w systemie DVB-T. Dell, mimo dobrze układającej się współpracy z Microsoftem, nie boi się wyrażać swojego zdania. Koncern uważa, że Ubuntu jest lepiej zabezpieczonym systemem.Facebookfan.pl to strona zawierająca wyłącznie ramki fanów oficjalnych stron z Facebooka. Analitycy z Kaspersky Lab odpowiedzialni za analizę spamu zarejestrowali masowe wysyłki wiadomości e-mail zawierających odsyłacze do filmów reklamowych na YouTube. Kurs jest przeznaczony dla osób pragnących poszerzyć swoja wiedzę o tworzenie algorytmów w pakiecie MsOffice. Jest to wstęp do programowania proceduralnego ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google ma zamiar zaprezentować w ciągu najbliższych kilkunastu godzin nową aplikację społęcznościową, która ma zintegrować dwa produkty Google’a i konkurować z Facebookiem i Twitterem.

Dzień 1 to część MERYTORYCZNA wraz z ćwiczeniami: pozwalającymi dogłębnie zapoznać się uczestnikom z zagadnieniami coachingu podczas ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Photosimile 5000 to maszyna, która potrafi z prawdziwych przedmiotów zrobić trójwymiarowe, interaktywne obrazki. Kosztuje, bagatela, 17 tysięcy dolarów.

Komisja Europejska chce, by każdy operator był zmuszony do zapewnienia każdemu klientowi połączenia szerokopasmowego, jeżeli ten sobie tego zażyczy. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Czy Windows 7 jest dziurawy? Na to pytanie poznamy odpowiedź wkrótce, bowiem Microsoft już sprawdza wiarygodność ostatnich doniesień, sugerujących obecność luki w protokole SMB. Użytkowników smartfonów takich jak iPhone czy Nexus One przestrzega się przed korzystaniem ze swoich urządzeń poza granicami swojego kraju, gdyż mogą zapłacić ogromne rachunki.MODUł 1. Wartość pieniądza w czasie. MODUł 2.Analiza finansowa firmy w aspekcie zdolności do finansowania inwestycji. MODUł 3. Metody oceny efektywności ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie NavRoad to symbol marki kojarzonej z wysokiej jakości nawigacjami samochodowymi. Firma wraz z wprowadzeniem nowego modelu rozszerza dotychczasową funkcjonalność. 1. Źródła prawa w działaniach windykacyjnych 2. Ocena wiarygodności kontrahentów 3. Krajowy Rejestr Sądowy 4. Windykacja na podstawie umowy 5. Najczęstsze błędy w umowach 6. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Czerwony Radeon HD 5870 Eyefinity6, od Power Color


Firma Power Color zapowiedziała uruchomienie sprzedaż swojego pierwszego modelu karty graficznej Radeon HD 5870 Eyefinity6 Edition, do której można podłączyć nawet sześć monitorów. Nowość ma 1600 procesorów strumieniowych oraz 2 GB pamięci RAM typu GDDR5.

Windows phone wkracza na rynek


Już od dzisiaj można stać się posiadaczem Windows phone oferującego łatwą nawigację dotykową oraz wygodne przeglądanie Internetu przy użyciu przeglądarki dostosowanej do urządzeń mobilnych.

Kolejna luka w zabezpieczeniach Buzza


Robert Hansen z firmy SecTheory wykrył lukę w usłudze Google Buzz, dzięki której włamywacze mogą podszyć się pod dowolnego jej użytkownika.

Najlepsze narzędzia dla studentów


Skocz do naszej galerii i spraw żeby nauka była przyjemniejsza i bardziej efektywna. Redakcja CHIP.pl życzy powodzenia w nowym roku szkolnym i jak najlepszych ocen.

Trójmiejskie sieci bezprzewodowe najbezpieczniejsze w Polsce


Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Operator podnośnika koszowego (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, wymagania kwalifikacyjne, pojęcie stateczności urządzenia, urządzenia zabezpieczające, budowę urządzenia części elektryczne i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jak sprzedawać niewidzialne, czyli o sprzedaży usług (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Prześlemy na życzenie ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Akupunktury dla Lekarzy przygotowany przez Mazowiecki Oddział Polskiego Towarzystwa Akupunktury (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Twórcy Ubuntu dogadali się z Yahoo!, żegnają Google'a


Ubuntu zmienia domyślną wyszukiwarkę internetową. Od teraz, nowe wersje tej popularnej dystrybucji Linuksa będą korzystać z Yahoo!.

Wykradanie hasła z pamięci ram. Szyfrowanie nie ma sensu


Dotychczas dyski twarde zaszyfrowane za pomocą aplikacji typu BitLocker były uznawane za odporne na zakusy hakerów. Niedawno zespół naukowców ze Stanów Zjednoczonych udowodnił, że przekonanie to jest błędne.

Technologia Turbo Core w procesorach AMD


Jeszcze w tym miesiącu na półkach sklepowych mają wylądować nowe procesory Phenom II X6. W dniu dzisiejszym producent zapowiedział, że zostaną one wyposażone w technologię Turbo Core.

Nwigacyjne telefony Garmin-Asus już dostępne... w Azji


Słowo już jest jednak nie na miejscu, bowiem o premierze modelu Nuvifone G60 słyszeliśmy już od pół roku. Teraz trafia on do sprzedaży, ale na razie tylko na rynki azjatyckie.

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (Sosnowiec)


Obowiązek udzielania pomocy reguluje prawo. W Polsce, konsekwencje prawne za zaniechanie takiej pomocy przewiduje art. 162 KK: 1. Kto ...
Lokalizacja: Sosnowiec - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe karty graficzne NVIDII nie będą z serii GeForce 300


Wygląda na to, że nowe karty graficzne z GPU NVIDII nie będą stać w jednej linii, co GeForce 310. Okazuje się, że NVIDIA dla kart o nazwie kodowej GF100 zarezerwowała serię 400.

Dwa 10-calowe netbooki z podświetleniem LED


Samsung dodaje do swojej oferty netbooków kolejne dwa modele, z 10-calowymi ekranami podświetlanymi diodami LED, które wyposażono w procesor Atom N270 lub N280.

Zastosowanie zaawansowanych możliwości MS Excel do analizy danych w przedsiębiorstwie (Rzeszów)


Cele szkolenia: Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego jako źródła informacji w procesach decyzyjnych. Korzyści dla uczestnika i organizacji: 1. Umiejętność edycji i formatowania danych 2. ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Steve Jobs i Steve Ballmer razem na konferencji D8


Odbywa się co roku konferencja All Things Digital w tym roku zbierze największych celebrytów cyfrowego świata. Imprezę, która rozpocznie się pierwszego czerwca, otworzy Steve Jobs.

Sąd nakazał usunięcie pirackich kopii e-booków z RapidShare'a


Jeden z najpopularniejszych portali hostingowych otrzymał nakaz sądowy, który zmusza władze witryny do usunięcia wszystkich kopii 148 pirackich e-booków.

Kod źródłowy Androida 2.0 dostępny do analizy


Google udostępniło kod źródłowy systemu operacyjnego Android 2.0. Ma to ułatwić jego integrację w urządzeniach a także uprościć pisanie dla niego aplikacji.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.