Nowe komunikatory pod lupą


Komunikatory internetowe dojrzewają. Już wkrótce czeka nas premiera nowej edycji polskiego fenomenu – mesendżera Gadu-Gadu, który odciął nasz kraj od reszty świata, oraz Skype’a 4.0, który zniósł granice komunikacyjne.

I WPROWADZENIE 1. Wyjaśnienie pojęcia spedycji i transportu; omówienie znaczenia spedycji i transportu w gosp. świat. 2. Przedmiot działalności firmy spedycyjnej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft dziś oficjalnie wyda uaktualniony i wyjątkowo popularny pakiet Office, chcąc utrzymać swoją mocną pozycję na lukratywnym rynku biznesowym. Czy pokona Google’a? Toshiba dodaje do swojej oferty nie mniej niż osiem nowych mobilnych komputerów - jeden netbook, pięć notebooków Satellite oraz dwa modele z dotykowymi ekranami.Fido Intelligence, twórca różnorakich wirtualnych asystentów, zaprezentowała ich wersję, którą można umieścić na swojej Stronie na Facebooku. Sony na konferencji CEATEC 2009, odbywającej się w Japonii, zaprezentowało konstrukcję prototypu OLED-owego notebooka. Program: 1.Podstawy modelowania: modelowanie procesów prostymi metodami (Business Process Diagram). 2.Identyfikacja procesów: modelowanie zorientowane na produkty, syntaktyka modelu jako wzorzec wyszukiwania procesów 3.Zaawansowane ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W Sieci pojawiło się pięć nowych spotów reklamowych promujących Windows 7. Klipy są bardzo krótkie a jeden z nich… wypiera się istnienia Windows Me.

Coraz więcej firm decyduje się na wejście w segment czytników e-booków, a kto lepiej zbuduje elastyczne urządzenie, niż producent, dostarczający opony do bolidów Formuły 1? Apple rozpoczęło sprzedaż pierwszych zamówionych w przedsprzedaży egzemplarzy tabletów iPad, które trafią do klientów nawet przed wcześniej zaplanowaną datą premiery.

Wspólnota Europejska skanuje i udostępnia tysiące dokumentów w Internecie. Celem jest wielka wirtualna biblioteka. Podczas corocznego spotkania z udziałowcami, Foxconn ogłosił, że kończy z finansowymi rekompensatami dla rodzin samobójców, by nie prowokować dalszej falii tragedii. W sklepie internetowym Kmart pojawiła się możliwość zamówienia nowej, cienkiej konsoli do gier firmy Sony za 300 dolarów. Wciąż jednak nie wiemy, jak wygląda nowa PS3.LG prezentuje telefon GD510, nazwany w skrócie "Pop". Jest to najmniejszy w historii telefon z 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością ekologicznego ładowania energią słoneczną. HP Mini 210 Vivienne Tam Edition jest niewielki, lekki i wydajny, ale uwagę przykuwa przede wszystkim ozdobioną motywami motyli, obudową. 10-letni Kade Goodman dostał na gwiazdkę od swojego ojca używaną konsolę PSP. Jego 13-letni brat znalazł jednak na niej zdjęcie penisa, należące prawdopodobnie do poprzedniego właściciela konsoli.

Specjalista ds Funduszy unijnych - szkolenie korespondencyjne (Poznań)


Szkolenie korespondencyjne SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH Etap I WPROWADZENIE DO FUNDUSZY UNIJNYCH DLA FIRM OMÓWIENIE PROGRAMÓW: - Regionalny Program Operacyjny (RPO) - Program Operacyjny ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel zaimplementuje funkcje GPGPU w procesorach Westmere


Pomimo odłożenia projektu Larrabee na półkę, Intel widzi przyszłość w odciążaniu procesora głównego, rdzeniem graficznym GPGPU.

Kiedy w Polsce będzie ustawa umożliwiająca odcięcie od internetu?


Projekt ustawy umożliwiający odcinanie użytkowników od internetu prawdopodobnie pojawi się już w pierwszej połowie 2010 roku.

Nokia pokazuje swój trójwymiarowy ekran


Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

AUDITOR wewnętrzny IS0 9001 - edycja weekendowa (Szczecin)


Szkolenie przygotowujące do pełnienia funkcji auditora wewnętrznego. Szkolenie kończy się uzyskaniem UPRAWNIEŃ Auditora Wewnętrznego. Obejmuje wykłady teoretyczne (w tym przegląd ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Programy wydawców OEM wydłużają start Windows 7 nawet o 2 minuty


Jak donosi serwis PCPro, oprogramowanie preinstalowane na nowych komputerach z systemem WIndows 7 przez dostawców OEM, może wydłużyć ładowanie się systemu nawet o 2 minuty.

Botnet Mariposa wyeliminowany


Twórcy jednego z największych botnetów na świecie zostali zatrzymani przez hiszpańską policję.

All Things Digital: CEO Microsoftu odpowiada na pytania


Na konferencji All Things Digital Steve Ballmer poruszył wiele ważnych tematów. Mówił o chmurze, iPadzie, Googlu oraz Silverlighcie dla iPhona.

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

40-letni bezrobotny pirat zatrzymany przez policję


40-letni mężczyzna udostępnił w Sieci 670 plików z nowymi filmami i muzyką. Bezrobotny mężczyzna został zatrzymany przez łódzką policję.

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

Konsolidacja sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Płock)


...
Lokalizacja: Płock - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wykryto wadę konstrukcyjną nowych iMaków


Według doniesień klientów w Sieci, nowe iMaki z procesorami Core i7 pękają podczas użytkowania lub są już uszkodzone po otwarciu pudełka.

Kurs Bukieciarstwo Florystyka (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: podstawowe wiadomości z anatomii, fizjologii i biologii roślin. Kwiaty, rośliny i materiały używane w bukieciarstwie. Zakup kwiatów, przygotowanie ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Doradca Podatkowy - kurs weekendowy Katowice (Katowice)


Źródła i wykładnia prawa - Administracja finansowa - Zobowiązania podatkowe - Postępowanie administracyjne (podatkowe) - Podatek od spadków i darowizn ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Darmowa aplikacja dla iPhone'a, monitorująca zagrożenia


Sophos przedstawia swoją pierwszą, darmową aplikację dla iPhone'a, która daje użytkownikom lepszy wgląd w nowe i istniejące zagrożenia dla bezpieczeństwa komputera.

Business English Course (Warszawa)


1) Basics of Companies Companies introduction nomenclature - departments Holding structures Equity and non-equity ways to corner markets Mergers ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przyszła wersja Flash Playera zadba o naszą prywatność


Wtyczka Adobe Flash Player 10.1 umożliwi tryb prywatnego przeglądania w wybranych przeglądarkach.

Google posprząta w naszej książce adresowej


Google na komórkach i Google w komputerze – synchronizacja danych bywa problematyczna przez zduplikowane wpisy tych samych kontaktów. Google znalazło na to wygodne rozwiązanie.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.