NIEZBĘDNIK FINANSISTY, Zmiany wprowadzone nowelizacją ustawy o VAT obowiązującej od stycznia 2010r (Kraków)


Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zablokowanie YouTube i części serwisów Google wywołało atak hackerów na tureckie urzędy odpowiedzialne za internetową cenzurę - napisał portal informatyczny The Register. Szczegółowy program kursu jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Alec Dubec, pełniący funkcję Program Managera w zespole Office Trustworthy Computing Performance opublikował na oficjalnym blogu Microsoft Office 2010 Engineering informacje o wymaganiach sprzętowych najnowszego pakietu biurowego Microsoft Office 2010.WD prezentuje nowy dysk twardy o pojemności 320 Gigabajtów, który należy do linii My Passport AV i jest zoptymalizowany do przechowywania materiałów wideo. Tytułowe zadanie - podkręć bezpiecznie kartę graficzną - to tematyka zakończonego konkursu CHIP-a Online. Dziś publikujemy zwycięski tekst Łukasza Niemczewskiego Linie lotnicze Jetstar Airways zdały sobie sprawę z szalonej popularności iPada i postanowiły na tym nieco skorzystać. Za 10 australijskich dolarów możemy wypożyczyć urządzenie na czas lotu.

Wraz z premierą systemu Ubuntu 10.04 zmieni się nieco jego wizerunek. Czas pożegnać nieco przytłaczającą „brązowawość” na rzecz nowego, lekkiego designu, nazwanego po prostu „light”.

Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania. Samsung oficjalnie prezentuje swój najnowszy aparat cyfrowy, wyposażony w 12,5-megapikselową matrycę, podwójną stabilizację obrazu oraz 24-krotny obiektyw.

Vodafone zapowiada, jak sama określa, najtańszy telefon na naszej planecie, który będzie kosztował zaledwie 15 dolarów, zaś skierowany będzie na nowo tworzone rynku. 1. Zainteresowanie tematyką szybkiego pisania na komputerze - pobudzenie motywacji do nauki 2. Pisanie bezwzrokowe na tle różnych krajów, zalety i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie LG wyposaża swojego 10-calowego netbooka X130 w 9-ogniwową baterię i twierdzi, że jest to najdłużej pracująca maszyna, nieposiadająca hybrydowej pamięci masowej - SSD + HDD.W trakcie targów CeBIT 2010 można po raz pierwszy podziwiać nową, dwuprocesorową kartę graficzną ASUS Radeon HD 5970 serii Republic of Gamers, o nazwie Ares. Nowość to niereferencyjna konstrukcja Radeona HD 5970, z fabrycznie podniesionymi częstotliwościami. Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy i koncepcje systemu Oracle Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

Niedrogi, multidotykowy monitor LCD


Acer dodaje do swojej oferty multidotykowy monitor LCD o przekątnej ekranu 23 cale. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD, za relatywnie niską cenę.

Sony zapowiada interaktywny kontroler ruchu dla Playstation


Laboratorium badawczo-rozwojowe firmy Sony ujawnia trochę szczegółów na temat najnowszego dziecka japońskiej firmy - system kontroli ruchu dla konsoli Playstation.

Sharp zwiększa produkcję niebieskich chipów LED


Jeszcze w tym roku Sharp rozpocznie masową produkcję niebieskich chipów LED w swojej fabryce Fukuyamie w Japonii.

Windykacja należności szkolenie (Gdynia)


SZKOLENIE OTWARTE: Negocjacje windykacja. SZKOLENIE OTWARTE: Negocjacje windykacja. Zapraszamy na szkolenie otwarte dla pracowników ds. windykacji, handlowców i przedstawicieli handlowych, ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firefox 3.6 - premiera lada tydzień


Mozilla zaprezentowała kolejną wersję rozwojową Firefoksa 3.6, tym razem oznaczoną, jako Release Candidate. Oznacza to, że prace nad przeglądarką powoli się kończą.

Laptop dla wymagających graczy


Firma MSI zaprezentowała notebook GT740, który ma sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającej grupy użytkowników – miłośników najnowszych gier komputerowych.

Google inwestuje w rynek mobilnej reklamy


Google zdecydowanie jest zainteresowane reklamą na telefonach komórkowych. Gigant zakupił firmę AdMob za akcje warte 750 milionów dolarów.

Monitor dotykowy od Albatrona, z certyfikatem WHQL


Firma Albatron poinformowała o uzyskaniu od Microsoftu certyfikatu WHQL, przyznanemu monitorowi z ekranem dotykowym, o nazwie OTM215l1.

Google i Agora - podpisano umowę o współpracy


Na mocy porozumienia Agory i Google’a wydawnictwo otrzyma dostęp do technologii YT Content ID i będzie publikować na specjalnych kanałach na YouTube’ie swoje treści.

Blio - wygodny e-book na twojej komórce


Blio to nowy format, który ma zostać wykorzystany przez e-booki. Format nie będzie zorientowany na e-papier – ma się koncentrować przede wszystkim na urządzeniach mobilnych.

Wyjątkowo cienki odtwarzacz Blu-ray


W przyszłym miesiącu Panasonic wprowadzi na rynek nowy odtwarzacz Blu-ray, oznaczony symbolem DMP-BD65. Urządzenie wyróżnia się niewielką grubością, która wynosi 49 mm oraz opcją dołączenia adaptera Wireless LAN.

Nawigacja Goclever 5055 PL – wiele funkcji za niewiele pieniędzy


Produkt posiada 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 272 oraz specjalizowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz.

Telewizory Sony z technologią Intela i oprogramowaniem Google'a


Już w przyszłym miesiącu na rynku mają pojawić się nowe telewizory firmy Sony, w których wyposażeniu znajdzie się technologia firmy oraz oprogramowanie dostarczone przez Google.

Interaktywna okładka magazynu CHIP w CHIP.TV


Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy!

Stealth NW-2000 - notebook na każdą pogodę


Firma Stealth wprowadziła na rynek nowy model notebooka z linii Warrior. NW-2000 ze wzmocnioną obudową ze stopu magnezu jest idealnym urządzeniem dla profesjonalistów pracujących w terenie.

Konsolowa gimnastyka z plusem


Następca Wii Fit z nowymi ćwiczeniami, licznikiem kalorii i indywidualnymi planami treningowymi wkrótce w sprzedaży.

Twórca Final Fantasy o przyszłości serii


Motomu Toriyama zaprzecza istnieniu „poważnych różnic” w wersjach Final Fantasy XIII dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3 i opowiada o przyszłości tej marki.

Tipsy i kody do Windows 7


Odkryto nową, ukrytą a użyteczną funkcjonalność systemu Windows 7. Tryb GodMode pozwala zgromadzić wszystkie najważniejsze opcje konfiguracyjne w jednym oknie.

Producenci DRAM ukarani przez Unię Europejską


Zgodnie z obietnicą, Unia Europejska ogłosiła oficjalny wymiar kary dla producentów pamięci DRAM. Firmy, które ustalały między sobą ceny, zapłacą łącznie 331 milionów euro.

Trenign asertywności - Jak bronić swoich praw (Kraków)


Asertywność to umiejętność pełnego wyrażania siebie w kontakcie z drugą osobą. Oznacza uczciwe i stanowcze prezentowanie swoich uczuć, postaw, ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.