USB 3.0 dla tych, którzy lubią swoją starą płytę główną


Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card.

Google już rozpoczęło implementację swojego nowego silnika indeksowania o nazwie Caffeine, który ma zapewnić o połowę świeższe wyniki wyszukiwania niż dotychczas. Na rynek trafia nowa karta graficzna firmy MSI, wyposażona w komponenty "klasy wojskowej", które pomogą osiągać świetne wyniki w overclockingu. Microsoft na swoim blogu poświęconym przeglądarce Internet Explorer wyjaśnia, dlaczego w najbliższym czasie nie przestanie wspierać ośmioletniego staruszka - IE6.PROGRAM SZKOLENIA 1. Dwanaście zasad twardych negocjacji handlowych (Omówienie, Przykłady, Dyskusja) 2. Podział negocjacji na twarde i miękkie 3. Zarządzanie ustępstwami w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Na europejskie rynki trafił nowy model przenośnego dysku twardego firmy Verbatim, o nazwie Combo. Nowe urządzenie wyposażono w dwa interfejsy, USB 2.0 i Power eSATA 3 Gb/s. Obudowa dysku wykonana jest ze wzmocnionego aluminium. Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Po kliknięciu w przycisk "I'm Feeling Lucky" w angielskiej wersji wyszukiwarki internetowej Google'a, pojawia się nam tajemniczy licznik, który zakończy odliczanie za 16 dni.

Europejski oddział firmy AOC dodaje do swojej oferty 19-calowy monitor LCD, oferujący rozdzielczość 1440 x 900 pikseli, czas odpowiedzi 5 milisekund oraz kontrast 1000:1. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na niegotuj.pl szybko znajdziesz potrawę, którą będziesz mógł zamówić. Na co masz dziś smak: na pizzę, chińszczyznę, a może coś bardziej wyszukanego? 1. Podstawy prawne. 2. Kwalifikowalność kosztów projektu w myśli nowych przepisów. 3. Budżet zadaniowy w projektach unijnych. 4. Obowiązki beneficjenta wynikające z umowy ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Czujesz, że ktoś cię śledzi? To Google, który własnie ogłosił, że wdraża nowy system reklam Adwords do swoich usług.Witrynę Pirate Bay w całości wrzucono do pobrania do sieci BitTorrent. Pojawiły się już pierwsze klony… i pierwsze groźby od wytwórni muzycznych. WORD XP Program kursu: 1. Wprowadzenie do pracy z edytorem tekstów, podstawowe pojęcia (akapit, spacja itp.) 2. Omówienie ekranu 3. Opcje pracy z programem (krótkie wprowadzenie, w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Google, kontrolujące blisko 70 procent rynku wyszukiwarek internetowych, nie spoczywa na laurach i oddaje do testów swój nowy indeks wyszukiwarki o nazwie Caffeine.

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

GDC 2010: John Carmack uhonorowany za życiowe osiągnięcia


Nagroda Game Developers Choice Awards za życiowe osiągnięcia w dziedzinie tworzenia gier trafi do Johna Carmacka, współtwórcy Wolfensteina, Dooma i Quake’a.

Amerykańska ustawa antypiracka wzbudza duże kontrowersje


Prezydent Stanów Zjednoczonych został wezwany do ujawnienia wszystkich dokumentów związanych z ustawą ACTA, która dotyczy ochrony własności intelektualnych.

CeBIT 2010: Syntezator mowy IVONA dla małych i średnich przedsiębiorstw


IVO Software prezentuje najnowszy pakiet syntezatora mowy IVONA Studio przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Organizując z naszym biurem tanie wycieczki szkolne możesz zawsze liczyć na specjalne zniżki. Szczególnie korzystne warunki przy organizowaniu wycieczki przygotowujemy zawsze dla naszych stałych klientów. Jeśli będziesz chciał ponownie zorganizować z nami

tanie wycieczki szkolne

wówczas na pewno otrzymasz dodatkowy rabat. To wszystko powoduje, że wycieczki szkolne Warszawa organizowane przez nasze biuro podróży to tanie wycieczki szkolne. I wcale nie muszą być droższe od tych organizowanych na własną rękę.

Śledztwo w sprawie podsłuchu Google'a


Google, mimo przyznania się do winy, może mieć problem z uniknięciem konsekwencji swojego działania. Niemcy i Stany Zjednoczone szykują dochodzenie w sprawie podsłuchiwania WiFi.

Notebook HP z wbudowanym projektorem


Firma Hewlett-Packard zamierza wprowadzić na rynek swój pierwszy model notebooka z wbudowanym, miniaturowym projektorem. Idea tego typu komputera przenośnego nie jest co prawda nowa, ale do tej pory nikomu nie udało się jej zrealizować nie wpadając na przeszkody.

Arctic Cooling zmienia nazwę


Szwajcarska firma Arctic Cooling, znana przede wszystkim jako producent wielu typów systemów chłodzenia procesorów i kart graficznych, a także past termoprzewodzących, obudów komputerowych, wentylatorów oraz innych akcesoriów komputerowych, zmieniła swoją nazwę.

USB 3.0 dla tych, którzy lubią swoją starą płytę główną


Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card.

Eee PC 1001PX - jeszcze jeden netbook firmy ASUS


Firma ASUS już niebawem na europejskie rynki wprowadzi nowy model netbooka serii Eee PC, oparty na platformie procesorowej Intel Pine Trail.

Profesjonalny menadżer gastronomii (Łódź)


1. Organizacja usług gastronomicznych. 2. Karty menu. 3. Imprezy gastronomiczne - od oferty do realizacji. 4. Śniadania w obiekcie hotelarskim. 5. Elementy rzemiosła kelnerskiego ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy system chłodzenia procesorów od firmy Prolimatech


Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Public relations od podszewki (Łódź)


1. Kampanie PR działaj z głową - planowanie i kreacja efektywnych kampanii PR sukcesy i klapy, czyli jak inni to zrobili co ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolenie MS Word - poziom podstawowy (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do MS Word: o dlaczego MS Word? o omówienie głównego okna programu o omówienie pasków narzędzi oraz menu programu o ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lean Manufacturing - zwiększanie produktywności procesów produkcyjnych (Bydgoszcz)


Poprzez uczestnictwo w szkoleniu Lean manufacturing - zwiększanie produktywności procesów produkcyjnych będziecie Państwo potrafili zaplanować szczupłe (mniej narażone na ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Inżynieria Bezpieczeństwa (Olsztyn)


przedmioty kształcenia ogólnego: język obcy, przedmioty humanizujące, technologie informacyjne; przedmioty kształcenia podstawowego: matematyka, fizyka, chemia, mechanika, wytrzymałość materiałów, analiza ryzyka; przedmioty kształcenia ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Sony prezentuje swój pomysł na elastycznego notebooka


Sony na konferencji CEATEC 2009, odbywającej się w Japonii, zaprezentowało konstrukcję prototypu OLED-owego notebooka.

Telemarketing szkolenie (Gdynia)


TELEMARKETING, czyli: Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon Szkolenie w postaci intensywnego treningu prowadzonego przez praktyków, podczas których kadra trenerska zaprezentuje formy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ponad 10 mld sprzedanych piosenek w iTunes Store


Firma Apple z dumą poinformowała o tym, że sklep iTunes Store sprzedał już 10 miliardów piosenek. Osoba która trafiła tą magiczną liczbę otrzyma od sklepu kupon o wartości 10.000 dolarów, do wykorzystania w sklepie Apple oczywiście.

NVIDIA 3D Vision w silniku Unreal Engine 3


Firmy NVIDIA oraz Epic Games zapowiedziały dziś wprowadzenie obsługi technologii NVIDIA 3D Vision w silniku Unreal Engine 3. 3D Vision wzbogaci także funkcje zestawu programistycznego firmy Epic - Unreal Development Kit (UDK) - czyli bezpłatnej wersji silnika UE3 wykorzystywanej obecnie przez ponad 200.000 użytkowników.

Toshiba dla mobilnego biznesmena


Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.