Robert De Niro nie rezygnuje z reżyserowania


Robert De Niro, zapytany o swoje reżyserskie plany podczas Taormina Film Festival, gdzie odbierał nagrodę za osiągnięcia filmowe, przyznał, że zamierza wyreżyserować jeszcze dwa, może trzy filmy w swojej karierze.

Zidentyfikowano mężczyznę, który zaatakował Leonę Lewis. Ma 29 lat, nazywa się Peter Kowalczyk, a piosenkarkę uderzył z zazdrości. Grupa Skunk Anansie postanowiła w ramach reaktywacji nie tylko wyruszyć z serią koncertów, lecz także nagrać nową płytą. Ray Winstone zagra główną rolę w thrillerze "Tracker".Brytyjski magazyn muzyczny "NME" wybrał listę najlepszych albumów pierwszej dekady XXI wieku. Grupa Komety zagra na wiosnę kilka koncertów. - Byłem wyluzowany, myślałem, że może aż za bardzo, ale przynajmniej nie zabrakło mi potem języka w buzi - Mateusz Dembek opowiada portalowi INTERIA.PL o kulisach występu w "Mam talent".

Taylor Swift może dopisać kolejny sukces na bogatej liście - tym razem zwyciężyła w dorocznym plebiscycie magazynu "Billboard".

Christopher Eccleston wcieli się w postać Johna Lennona w nowej produkcji BBC. Heidi Klum i Paulina Porizkowa pojawią się gościnnie w jednym z odcinków serialu "Gotowe na wszystko".

Brad Pitt i komik Will Ferrell wkroczyli do akcji, by wspólnymi siłami uratować film o superbohaterze "Oobermind" po tym, jak Robert Downey Jr. wycofał się z projektu. Tegoroczna, szósta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej, odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 6 września. Potrawy tradycyjnej kuchni żydowskiej, spektakle teatralne, wystawy i koncerty gwiazd światowego formatu - to wszystko czeka na gości Festiwalu Kultury Żydowskiej w Warszawie - "Warszawa Singera". To ostatni dzwonek dla spóźnialskich! Już 12 czerwca wielki finał konkursu. Jeśli nie załapaliście się na castingi do „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, a w dalszym ciągu skrywacie swoje taneczne umiejętności to zapraszamy do walki pod nazwą "PO PROSTU BITWA! DZIEWCZYNY VS CHŁOPAKI".Pisarka Stephanie Meyer uważa, że Robert Pattinson jest idealnym odtwórcą postaci wampira Edwarda Cullena. Danny DeVito nakręci film o "Szalonym Eddiem" Antarze i to pomimo tego, że czeka go proces, jeśli główny zainteresowany, dostanie pieniądze za udział w projekcie. La Toya Jackson, siostra zmarłego Michaela, szczerze o dzieciach słynnego gwiazdora.

Wojciech Kilar i Krzysztof Kolberger wśród laureatów nagrody Totus 2009


Kompozytor muzyki poważnej, twórca muzyki filmowej, pianista i dyrygent Wojciech Kilar został laureatem specjalnej, jubileuszowej nagrody Totus 2009, przyznawanej przez Fundację Konferencji Episkopatu Polski "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Nagroda została przyznana za "wytrwałe otwieranie dróg piękna, wiodących ku wierze, nadziei i miłości, dokonywanego przez wiele lat i w wielu wymiarach życia". Uhonorowano również Krzysztofa Kolbergera.

Złote Globy 2010 trwa gala rozdania nagród: James Cameron najlepszym reżyserem a "Avatar" najlepszym filmem


Za najlepszy film minionego roku Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej uznało "Avatar". Złoty Glob za najlepszą reżyserię trafił w ręce jego reżysera - Jamesa Camerona. Wśród zwycięzców zabrakło Abla Korzeniowskiego, który był nominowany za muzykę do filmu "A Single Man", są za to gwiazdy "Dextera" oraz Christoph Waltz z "Bękartów wojny"! Honorową nagrodę z rąk Roberta De Niro oraz Leonarda DiCaprio odebrał Martin Scorsese.

Mandaryna: ciężko pracowałam, żeby zaśpiewać na tamtym festiwalu


W najnowszym wydaniu dwutygodnika "Viva!", Mandaryna bardzo szczerze wypowiedziała się, na temat pamiętnego występu podczas sopockiego festiwalu w 2005 roku.

Mistrzostw Świata Didżejów IDA 2009: harmonogram imprezy


Znamy już harmonogram wielkiego finału Mistrzostw Świata Didżejów IDA WORLD FINAL 2009. Impreza odbędzie się 12 grudnia w krakowskim kinie Kijów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji detektywistycznej na Śląsku. Naszą agencję detektywistyczną prowadzimy od wielu lat. Pomogliśmy w tym czasie wielu klientom ze Śląska i Katowic. Nasz

detektyw Katowice

posiada niezbędne doświadczenie, aby rozwiązać każdą sprawę natury detektywistycznej. Jeśli chcesz, żeby pracowali dla ciebie najlepsi detektywi Katowice koniecznie zobacz, jaki cennik przygotowała dla nowych klientów nasza agencja detektywistyczna na Śląsku.

Uwaga. Potrzebny otwieracz do konserw


W czwartek (5 listopada) odbędzie się ogólnopolska premiera pierwszego w naszym kraju albumu, wydanego tylko i wyłącznie na pendrive. Opakowanie wymaga interwencji otwieracza do konserw. Nośnik umieszczony jest bowiem w metalowej puszce.