EXCEL w pracy Finansistów i Księgowych Katowice (Katowice)


Powtórzenie wiadomości podstawowych Wprowadzanie danych i ich udostępnianie Import danych zewnętrznych Przenoszenie danych między innymi aplikacjami MS Office Budowa łącz między skoroszytami Udostępnienie danych innym ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zaproszenie na bezpłatną lekcję pokazową treningu pamięci i koncentracji w renomowanej Szkole Pamięci Wojakowskich. Biorąc udział w lekcji pokazowej: -możesz bezpłatnie i ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Intel poinformowała o tym, że już niebawem uruchomi nową fabrykę układów scalonych, zlokalizowaną w Chińskiej Republice Ludowej. Według chińskiego Dziennika Ludowego, firma Intel zamierza ruszyć z produkcją układów scalonych najpóźniej w czwartym kwartale bieżącego roku, najprawdopodobniej w październiku. Nowa Opera dla Mac jest teraz ponad dziesięciokrotnie szybsza od wersji 10.10. Dzięki zestawowi funkcji dostosowanych do komputerów z systemem Mac OS, Opera zapewnia użytkownikom ulepszony kontakt z Internetem.Specjalnie dla fanów piłki nożnej Samsung Electronics przygotował aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps. Komisja Europejska zatwierdziła możliwość fuzji operatów Orange i T-Mobile w Wielkiej Brytanii, na którą właściciele obydwu spółek wyraziły niedawno chęć. Steve Jobs i Eric Schmidt zostali sfotografowani, podczas porannej rozmowy przy kawie w centrum handlowym Town and Country w Palo Alto.

Firma Sapphire poinformowała o tym, że uruchomiła dostawy pierwszych próbek prezentowanych w trakcie targów CeBIT 2010 kart graficznych Radeon HD 5970, wyposażonych w 4 GB pamięci RAM oraz niereferencyjne systemy chłodzenia.

Usuwanie ostatnich niedoróbek z najnowszego Firefoksa wciąż trwa. Mozilla opublikowała wersję rozwojową RC2 wersji 3.6 tej przeglądarki. Najprawdopodobniej najlepsza polska humorystyczna witryna internetowa przestała działać. Przyczyną jest atak cyberprzestępców.

<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie 24 czerwca 1985 roku Commodore zaprezentowało Amigę 1000. Z okazji zbliżającej się rocznicy przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych gier na tę platformę. David Cage, reżyser i scenarzysta dostępnego wyłącznie na PS3 Heavy Raina już ma gotowy scenariusz do następnej gry. Ma być „zupełnie inny” od obsypanego nagrodami thrillera.MiKandi to pierwszy na świecie sklep z aplikacjami, przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Na początek, aplikacje xxx mogą kupować posiadacze telefonów z Androidem. Podstawy nowelizacji ustawy o zmówieniach publicznych: - nowe definicje usług - zakres obowiązywania ustawy - akty prawne wykonawcze w zakresie zamówień publicznych. Nowe ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Na Twitterze obecny jest pełen przekrój polskich polityków, bez względu na partię polityczną czy zajmowane stanowisko.

Kolorowe etui dla MacBooka oraz iPhone'a


Kolorowe torby i etui Crumplera są wodoodporne, wykonywane ręcznie i posiadają 99 lat gwarancji. Pasują do popularnego iPhone'a oraz MacBooka firmy Apple.

Kurs języka chorwackiego (Katowice)


- poznasz podstawowe słownictwo oraz struktury gramatyczne umożliwiające komunikację w sytuacjach życia codziennego - w programie kursu, m.in. następujące zagadnienia: ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gra komputerowa dla dzieci chorych na cukrzycę


Dzięki specjalnej przystawce do konsoli Nintendo DS, chore na cukrzycę dzieci mogą lepiej dbać o swoje zdrowie - informuje serwis BBC News/Health.

Sophos ostrzega przed nowymi ustawieniami prywatności Facebooka


Facebook ogłosił wprowadzenie drastycznych zmian w menedżerze prywatności, zachęcając 350 milionów użytkowników do udostępniania większej ilości prywatnych informacji.

Apple usuwa 1 011 aplikacji z App Store, blokuje ich autora


Firma z jabłkiem w tle nie toleruje oszustw na swoim poletku. Apple usunęło producenta aplikacji na iGadżety wraz z jego 1 011 produktami z App Store za pisanie fałszywych recenzji.

ECDL webstarter podstawy tworzenia stron internetowych - teraz jedynie 299 zł za osobę (Warszawa)


1. Koncept strony Kluczowe pojęcia Informacja w sieci 2. HTML Podstawy języka HTML Budowanie prostej strony 3. Edytor HTML Używanie aplikacji Wstawianie i formatowanie tekstu Akapit i formatowanie strony Hiperłącza Tabele Ramki Proste formularze 4. Obrazy Format i rozmiar ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tłumaczenia uwierzytelnione - język rosyjski (Kraków)


Spotkanie1: Kodeks tłumacza przysięgłego, Tłumaczenia uwierzytelnione (sprawy techniczne), Odpisy aktów urodzenia (od XIX wieku do czasów obecnych), Świadectwo chrztu Spotkanie2: Dokumenty ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Excel 2007 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<b>Rozdział 1 Bazy danych</b> <b>Opis:</b> Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na efektywne wykorzystanie dużych zbiorów danych w postaciach tabelarycznych, a ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

MobileNavigator 7 - nowe funkcje dla wersji Windows Mobile i Symbian


Urządzenia z systemem Windows Mobile z ekranami WVGA mogą swobodnie korzystać z MobileNavigatora 7, a użytkownicy telefonów z Symbianem mogą skorzystać z aktualizacji poprawiającej działanie A-GPS.

Nokia przygotowuje również smartbooka?


Według ostatnich doniesień, fiński producent oprócz niedawno zapowiedzianego Bookleta z łącznością 3G, przygotowuje również smartbooka, opartego na procesorze ARM.

HACCP Minimum Sanitarne (Dzierżoniów)


Cel szkolenia: Zapoznanie jego uczestników z wymaganiami prawnymi UE i wymaganiami krajowymi dotyczącymi obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa żywności. Podstawowymi zagadnieniami higieny w ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

CES 2010: Nvidia prezentuje układ Fermi, tak jakby...


Na targach CES w Las Vegas, Nvidia zaprezentowała pierwszą kartę graficzną, opartą na procesorze GF100 - wytworzonym w technologii 40 nanometrów i obsługującym biblioteki DirectX 11.

Gry, gadżety i ciekawy konkurs w FAMAGAMES i FAMAHARDWARE


Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, testy przenośnych pamięci USB oraz najciekawsze wydarzenia ze świata gier komputerowych, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES w skrócie.

Autodesk Moldflow Adviser (Gliwice)


1. Porównanie trzech podstawowych typów siatki elementów skończonych stosowanych w symulacji procesu wtryskiwania. 2. Przegląd tworzyw. 3. Ogólne informacje o technologii wtryskiwania. 4. ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe odsłony Syndicate'a i Jasona Bourne'a zagrożone


Starbreeze Studios ogłosiło, że zrezygnowało z jednej z gier, które miało wydać Electronic Arts. Niestety, nie wiemy o który z dwóch tytułów chodzi.

Bill Gates wierzy w walkę z Globalnym Ociepleniem


Bill Gates, Jeffrey Immelt (dyrektor General Electric) i kilku innych pionierów przemysłu wystosowało petycję do rządu amerykańskiego o zwiększenie wydatków na badania nad źródłami energii do 16 miliardów dolarów rocznie.

Więcej mocy dla iPhone’a


Urządzenie Powerlink8 pozwala naładować iPhone’a lub iPoda touch nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

NVIDIA GF100 sprawia, że AMD brakuje procesorów grafiki?


Nowa generacja kart graficznych NVIDII jest coraz bliżej i już za około trzy tygodnie będzie je można kupić, ale do tej pory cały rynek skupiony jest na firmie AMD, która już ma pełną ofertę kart zgodnych z interfejsem programowania DirectX 11.

Modern Warfare 2: 25 milionów aktywnych graczy online


Gracze nie przejmują się trudną sytuacją Infinity Ward i Activision Blizzard i dalej kupują ich produkty: Modern Warfare 2 znalazło już dużo ponad 25 milionów nabywców.

Nowy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.