Kurs Pełnej Księgowości Kontowej w systemie OPTIMA (Wrocław)


I Zapoznanie z programem Comarch OPTIMA 1. Konfiguracja programu, 2. Wprowadzenie danych rejestrowych firmy, 3. Plan kont, 4.Bilans otwarcia. II Sprzedaż i zakup 1. Gospodarka magazynowa, 2. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

...
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie Od momentu rynkowej premiery swojego "magicznego" tabletu, Apple zdążyło już sprzedać ponad milion egzemplarzy iPada. Firma Apricorn wprowadziła na rynek nową serię przenośnych dysków twardych, przeznaczonych dla osób, które chcą aby ich dane były dobrze zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem. Dyski serii Padlock Pro mają wymiary 19 x 84,5 x i są wyposażone w dwa interfejsy - USB 2.0 i eSATA.Nie tylko po "zielonej stronie mocy", jak twierdzą niektórzy, zdarzają się niskobudżetowe karty graficzne, wyposażone w absurdalne ilości pamięci RAM. Po stronie "czerwonych" takich kwiatków nie brakuje, a jednym z nich jest nowa karta graficzna firmy Club 3D. Przy okazji premiery tabletu Apple’a najprawdopodobniej pojawi się nowa odmiana systemu operacyjnego Mac OS X. Tak przynajmniej twierdzą analitycy. Uczestnicy (participants): osoby posiadające wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości z doświadczenia zawodowego lub ze studiów (learners with finance and ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

SAPPHIRE zaczął wyposażać swoje karty graficzne ze średniego segmentu cenowego w system chłodzenia wyprodukowany przez szwajcarską firmę Arctic Cooling. Urządzenie pełni funkcję dodatkowego źródła zasilania, pendrive’a, a także umożliwia synchronizację danych pomiędzy komputerem a odtwarzaczem.

Zwiedzający targi mieli szansę oglądać najnowsze modele myszy, kamer internetowych oraz zestawów słuchawkowych. Zaprezentowano także zupełnie nowe produkty w postaci etui dla laptopów. 1. Optymalna konfiguracja programu do dalszej pracy ustawienia opcji użytkownika ustawienia skoku i siatki konfiguracja lokalizacji względem obiektu konfiguracja śledzenia 2. Rysowanie w układach współrzędnych układ kartezjański układ ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Gary McKinnon, który złamał zabezpieczenia systemów Pentagonu, najprawdopodobniej nie uniknie za swój hakerski wyczyn kary więzienia. Do tej pory unikał ekstradycji ze względu na zły stan zdrowia.Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie. Japoński oddział formy EIZO planuje uruchomienie sprzedaży kolejnego monitora LCD, przeznaczonego do zastosowań profesjonalnych. Urządzenie serii ColorEdge, oznaczone symbolem CG243W-B, wyposażone jest w matrycę typu IPS o przekątnej 24,1 cala. I. Czas pracy - Nowe regulacje z ustawy antykryzysowej 1. Wydłużenie okresu rozliczeniowego. 2. Elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie przez wydłużony okres rozliczeniowy. 3. Wprowadzenie indywidualnego rozkładu ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rachunkowość od Podstaw oraz Podstawy Ewidencji w Rachunkowości (Katowice)


RACHUNKOWOŚĆ OD PODSTAW - 8 godz. Teoretyczne i prawne podstawy rachunkowości, polityka rachunkowości: - zakres podmiotowy i przedmiotowy rachunkowości - zasady rachunkowości - charakterystyka ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Auditor wewnetrzny systemu ISO 9001 (Szczecin)


Szkolenie przygotowujące do pełnienia funkcji auditora wewnętrznego. Szkolenie kończy się uzyskaniem uprawnień Auditora Wewnętrznego. Obejmuje wykłady teoretyczne oraz warsztaty ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intensywne kurs jniemieckiego 40 godzin dla doroslych 0 (Dzierżoniów)


Celem głownym jest używać języka obcego w sytuacjach codziennych i w życiu zawodowym ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nasza-klasa.pl zapłaci swojemu użytkownikowi 5 tysięcy złotych


Portal nasza-klasa.pl serwował reklamy, w których umieszczał awatara osoby aktualnie je oglądającej. Jeden z użytkowników pozwał portal i… wygrał.

Szybki skaner do dokumentów od Plusteka


SmartOffice PL1500 to skaner do dokumentów o szybkości dochodzącej do 15 stron na minutę i maksymalnej rozdzielczości skanowania 1200 dpi.

Gry, gadżety i ciekawy konkurs w FAMAGAMES i FAMAHARDWARE


Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, testy przenośnych pamięci USB oraz najciekawsze wydarzenia ze świata gier komputerowych, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES w skrócie.

UE chce obowiązkowego wdrożenia systemu eCall


Do 2014 roku wszystkie samochody sprzedawane na terenie Wspólnoty Europejskiej mają być wyposażone w system, który automatycznie zadzwoni po pomoc w razie wypadku.

Konkurs bada Cup, czyli Samsung łowi talenty


Samsung rzuca wyzwanie polskim twórcom aplikacji mobilnych. Pula bada Cup wyniesie 450 tysięcy złotych.

Regionalne laboratoria kryminalne Microsoftu


Microsoft uruchamia dziewięć regionalnych laboratoriów kryminalnych na całym świecie, aby stawić czoła wciąż rosnącej fali fałszowania przez firmy oprogramowania komputerowego.

Kosmiczna winda do nieba ma już kilometr wysokości


Od czasu, kiedy Arthur C. Clark napisał powieść 2001: Odyseja Kosmiczna, minęło już ponad 30 lat. Jesteśmy jednak coraz bliżej zbudowania kosmicznej windy, która zabierze nas w kosmos.

Notebook za 100 dol. zasilany paluszkami


Tajwański producent o nazwie DMP zbudował 8,9-calowy netbook zasilany przez... osiem baterii AA, którego cena wynosi równe 100 dolarów.

Thunderbird 3 debiutuje w Sieci


Thunderbird 3 posiada karty, lepsze wyszukiwanie oraz archiwizowanie wiadomości. Jeden z najlepszych klientów pocztowych jest już gotów do pobrania!

Konkretne informacje o Apple Tablet


Kai-fu Lee, były dyrektor chińskiego oddziału Google’a, dzieli się informacjami na temat Apple Tablet na swoim blogu.

Google buduje wehikuł czasu


Co prawda "wehikuł czasu" budowany przez Google nie pozwoli użytkownikowi na powrót do przeszłości, ale za to pozwoli firmie z Mountain View na przeszukiwanie przyszłości użytkownika.

Kurs języka holenderskiego - roczny (Katowice)


Szczegóły kursu: Ilość osób - 4-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Kursy prowadzone przede wszystkim metodą komunikacyjną, która jest skoncentrowana ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

GeForce GTX 480 prezentuje swe wdzięki


Era pudełek za nami. Nareszcie, po miesiącach czekania można skupić oczy na zdjęciu całej karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 480, a nie tylko na jej rozebranej postaci, czy samym GPU, albo systemie chłodzenia sfotografowanym od strony podstawy.

Zasilacze UPS na straży twojego portfela


Energooszczędne zasilacze Back-UPS ES firmy APC pozwalają, według zapewnień producenta, zaoszczędzić średnio 60 złotych rocznie na rachunkach za prąd.

Orgia trzech wymiarów: NVIDIA pokazuje ekosystem 3D Vision


Pod opiekuńczymi skrzydłami NVIDII Asus, Toshiba, Acer i wielu innych zademonstrowali wszystko, co mieli najnowszego i najgorętszego. No i było kilka naprawdę ciekawych sprzętów!

Twitter w rozmowie z Google'em i Microsoftem


Twitter prowadzi aktualnie zaawansowane rozmowy zarówno z Google'em, jak i Microsoftem, odnośnie umów licencyjnych na serwis informacyjny, który podłączony ma być do wyszukiwarek.

Matematyka (Lublin)


Konkurs dyplomów ukończenia studiów I stopnia. O przyjęcie mogą ubiegać się absolwenci studiów z matematyki lub informatyki. ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia magisterskie uzupełniające

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.