Google blokuje zhakowaną nawigację Google Maps


Google nie ma w swoim słowniku wyrazu samowolka, dlatego nie pochwala hakowania swojej usługi Maps Navigation, by pracowała poza granicami USA.

Fallout: New Vegas to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku. Patrząc na pierwszy filmik z rozgrywki wiemy już, że tym razem rewolucji nie będzie, a raczej szlifowanie istniejących rozwiązań. Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a. Firma HSTi opracowała pendrive’a, który może mieć nieskończoną pojemność. Niewiarygodne? Niestety, rozwiązanie jest czysto umowne a diabeł tkwi w szczegółach.Nokia zapowiada swój własny ultramobilny komputer o nazwie Booklet, który wyposażono w 10-calowy ekran HD Ready, łączność WiFi, 3G HSPA oraz GPS - wszystko w aluminiowej obudowie. Cele kursu: - poznanie zasad sprawnej organizacji pracy w biurze, obiegu i archiwizacji dokumentów oraz redagowania pism - zdobycie wiedzy z zakresu ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Brawurowa kampania reklamowa firmy Valve dobiegła końca, a przynajmniej jej pierwszy etap. Tajemnicze dane z gry Portal okazały się zapowiedzią jej nowej części.

Google chce poprawić swoją usługę Kalendarz, która jak dotąd nie osiągnęła spodziewanego sukcesu. Zmieni się wygląd witryny, być może zostaną dodane nowe funkcje.

Dostępna jest już nowa, testowa wersja pakietu aplikacji Windows Live Essentials 2011. W skład zestawu dodatków, poszerzającego możliwości systemów operacyjnych Windows 7 i Vista, wchodzą Galeria Fotografii, program do montażu filmów Movie Maker, klient poczty Live Mail, komunikator Live Messenger, aplikacja do synchronizacji plików Live Sync, Live Family Safety oraz edytor tekstów w blogach - Windows Live Writer. Pakiet obecnie znajdujący się w wersji beta. Nie macie dość tandety związanej z okularami 3D? Czemu ktoś nie zrobił jeszcze Oakleyów, Aviatorów czy Ray-banów w wersju 3D? To samo pytanie zadała sobie firma Look3D Eyewear.

Toshiba przygotowuje się do uruchomienia swojego pierwszego modelu netbooka, opartego na odświeżonej platformie Pine Trail, z procesorem Intel Atom N4x5 oraz w pamięć RAM typu DDR3. Toshiba NB305-10F będzie jednym z pierwszych tego typu urządzeń. Seria bazuje na standardzie 802.11n (draft) 1T1R i oferuje 150Mbps przepustowości. Cele kursu: - przygotowanie do pracy z zawodzie grafika komputerowego - zdobycie wiedzy z zakresu przygotowywania projektów graficznych przeznaczonych do druku offsetowego, ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenieIntensywne kurs przygotuwujący do certyfikatu TOEIC: 40 godz. lekcyjnych, a w tym: -zajęcia z Native Speakerem -przegotowanie techniczne do certzfikatu TOEIC ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy Jego celem jest doskonalenie umiejętności pozytywnego przywództwa poprzez budowanie zmotywowanego i zdyscyplinowanego zespołu pracowników. W efekcie szkolenia uczestnicy zwiększą swoją ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie Na rynku pojawił się nowy palmofon czeskiej firmy Mivvy. Urządzenie o nazwie „one” wyposażono w system operacyjny Windows Mobile 6.1 Professional.

Google I/O 2010: Chrome z obiecującymi statystykami, Mozilla kręci nosem


Google wykorzystało pierwszy dzień swojej konferencji, by pochwalić się nieco statystykami. W ciągu roku, ilość użytkowników Chrome’a zwiększyła się ponad dwukrotnie.

Sto SMS-ów dziennie? Wśród amerykańskich nastolatków to standard


Jedna trzecia amerykańskich nastoletnich posiadaczy telefonu komórkowego wysyła każdego dnia ponad sto wiadomości tekstowych, czyniąc tę formę komunikacji najpopularniejszą w tej grupie wiekowej.

IBM demonstruje 100-gigahercowy tranzystor z Grafenu


Naukowcy z IBM-a prezentują zbudowany z Grafenu tranzystor, pracujący z częstotliwością 100GHz i wytworzony w znanej technologii przetwarzania, co powinno przyspieszyć jego komercjalizację.

Wakacyjne zagrożenie dla naszych danych


Cyberprzestępcy wiedzą, że okres urlopowy wciąż w pełni. Dlatego też odpowiednio dostosowują swoje pułapki do okoliczności.

Nadchodzą trzy maszyny Eee PC z systemem Windows 7


Do Sieci wyciekły plany firmy Asus, dotyczące wprowadzenia na rynek serii netbooków z preinstalowanym systemem Windows 7. Do końca października do sprzedaży trafią trzy maszyny.

Rewolucja w Wykop.pl


Jeden z największych polskich serwisów społecznościowych został gruntownie przebudowany. Zmieniony został layout i architektura portalu. Pojawiły się również nowe funkcjonalności.

Radio FAMA na e-sportowo i sprzętowo


FAMAHARDWARE & FAMAGAMES, czyli weekend z nowymi technologiami i grami komputerowymi na antenie Radia FAMA Sochaczew.

Noktowizor w telefonie?


Naukowiec z Uniwersytetu na Florydzie utworzył niewielkie urządzenie noktowizyjne, które można umieścić na przykład w telefonie, okularach czy na przedniej szybie samochodu.

Apple usuwa 1 011 aplikacji z App Store, blokuje ich autora


Firma z jabłkiem w tle nie toleruje oszustw na swoim poletku. Apple usunęło producenta aplikacji na iGadżety wraz z jego 1 011 produktami z App Store za pisanie fałszywych recenzji.

Google Wave na tropie zabójcy czterech policjantów


Ci, którzy mieli już do czynienia z Google Wave, w większości mają mieszane uczucia. Znaleziono jednak sposób, aby wykorzystać usługę w pełni - do tropienia groźnego przestępcy.

Luka w zabezpieczeniach Opery


Przeglądarka Opera zawiera usterkę, dzięki której można zawiesić przeglądarkę a następnie zdalnie wykonać złośliwy kod.

Komputer bez wnuczka - kurs dla seniorów (Wrocław)


1. Uruchamianie systemu, podstawowe ustawienia 2. Posługiwanie się myszką i klawiaturą. 3. Poruszanie ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy format plików muzycznych: następca mp3?


Dagfinn Bach, norwerski programista, współtwórca formatu MP3 i pierwszego software'owego playera MP3 pracuje nad MusicDNA -  nowym formatem przechowywania danych audio.

Jaki piękny wirus


Fala wirusów zalewa Internet. A tymczasem amerykański artysta i informatyk stworzył serię komputerowych wizualizacji tego, jak mogłyby wyglądać złośliwe programy.

E-kurs Agroturystyka - przedsiębiorczość na wsi (Nowa Ruda)


1. Co to jest agroturystyka, geneza i definicje 2. Przepisy prawne w agroturystyce 3. Warunki sanitarne i żywienie w gospodarstwach agroturystycznych 4. ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

WiFi obchodzi swoje 25 urodziny


Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego Internetu.

Acer Aspire One 753 z Celeronem ULV


Seria komputerów przenośnych Acer Aspire One niebawem ma powiększyć się o nowy, zapowiedziany model Aspire One 753. Nowe urządzenie należy do kategorii ultra-cienkich notebooków - jego grubość to 1 cal, a waga 1,4 kilograma.

Szkolenie okresowe BHP - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Katowice (Sosnowiec)


Szkolenie okresowe ma na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaznajomienie ...
Lokalizacja: Sosnowiec - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Internet wypiera inne media


Podczas konferencji I/O, Vic Gundotra z Google’a zaprezentował dość ciekawą analizę rynkową. Wynika z niej, że Internet wypiera, i to dość agresywnie, inne środki masowego przekazu.

Oferta naszego sklepu dla plastyków obejmuje takie produkty jak krosna malarskie oraz płótno malarskie. W naszym sklepie dla plastyków możesz zamówić krosna malarskie w dowolnym rozmiarze. Każde płótno malarskie jest odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, a po odpakowaniu wszystkie krosna malarskie są gotowe do wykorzystania. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz z jakich materiałów produkujemy krosna malarskie oraz płótno malarskie. Jeśli chcesz zamówić krosna malarskie w nietypowym wielkoformatowym rozmiarze wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.